Набіулліна назвала це "структурною трансформацією": Боляче Росії почне ставати влітку, - Фурса

Голова центрального банку Росії Ельвіра Набіулліна сказала, що структурна трансформація російської економіки розпочнеться вкінці другого й на початку третього кварталу. Тоді економіка перестане жити на запасах, бо вони вичерпаються. Про це розповів інвестиційний банкір Сергій Фурса, передають Патріоти України.

Він зазначив, що під трансформацією мають на увазі крах економіки. "Вона структурно трансформуватиметься в ізольовану економіку, тому боляче почнеться десь влітку. Але якщо спостерігати зовні, то економічна криза – це дуже повільний процес, але невідворотній. Влітку почнеться глибока економічна криза", – вважає Фурса.

Ще більше тиску на економіку окупантів

За словами інвестиційного банкіра, росіяни восени й взимку відчуватимуть кризу ще більше. Він сказав, що всі прогнози Набіулліної були без нафтового ембарго, а зараз світ додасть ще більше тиску на російську економіку.

"Навіть шестимісячне ембарго на нафту діятиме відразу, бо бізнес відразу почне шукати альтернативні джерела для поповнення нафтових запасів. Проте військовій машині на це байдуже. Це повпливає на економіку, а вже через неї на військову машину", – пояснив Фурса.

Долари досі заходять

Банкір зазначив, що доходи Росії від нафти та газу – це більше ніж 200 мільярдів доларів щороку. Саме це зараз дозволяє тримати фасад стабільності завдяки доларам, які все ще заходять.

"Коли вони перестануть надходити в російську економіку, то в бюджету не буде коштів утримувати навіть умовну стабільність, у яку вони зараз граються", – наголосив Фурса.

Джерело: 24 канал

"Звільнити" українців не вийшло: ЗСУ "денацифікували" 24-річного окупанта з Твері (фото)

середа, 10 серпень 2022, 23:54

Збройні сили України ліквідували ще одного російського окупанта. Щоб "звільняти" українців старший лейтенант Іван Критський пройшов шлях у 1,5 тисячі кілометрів – з Твері. Про "денацифікацію" загарбника повідомив на своєму каналі в Telegram офіцер ЗСУ ...

Окупанти вдягнули протигази: В окупованому Донецьку після прильотів почалася пожежа на пивзаводі (фото, відео)

середа, 10 серпень 2022, 23:41

Увечері у середу, 10 серпня, у тимчасово окупованому Донецьку повідомили про прильоти на території пивного заводу у Калінінському районі. Почалася потужна пожежа, очевидці повідомляли про запах аміаку у повітрі. Відповідні кадри були опубліковані в мер...