НАБУ відкрило справу на компанію Зеленського: Що відбувається

НАБУ почало розслідування можливої розтрати коштів Державного агентства з питань кіно компанією переможця президентських виборів Володимира Зеленського "Кіноквартал". Про це на засіданні антикорупційного комітету Верховної Ради сказав директор бюро Артем Ситник, повідомляють Патріоти України.

Йдеться про те, що Держкіно фінансувало 49% бюджету фільму цієї компанії під назвою "Я, ти, він, вона", який вийшов у прокат у 2018 році. Відзначається, що умовою фінансування було створення фільму повністю українською мовою, проте компанія Зеленського цю вимогу так і не виконала.

Із самого початку заяву про можливе скоєння "Кінокварталом" корупційного порушення подав у НАБУ "Союз добровольців", проте детективи не побачили складу злочину і відмовилися відкрити провадження. Тому заявник звернувся до суду, який і зобов'язав бюро все ж розпочати розслідування. "Рішення суду виконано, кримінальне провадження зареєстровано", - повідомив Ситник.

"Україна собі цього не дозволяла": Зеленський відреагував на заяву США про втручання у вибори

субота, 8 серпень 2020, 23:23

Володимир Зеленський заявив, що запобігання втягуванню України у внутрішню політику Сполучених Штатів – це питання національної безпеки нашої держави. Президент України Володимир Зеленський запевнив Сполучені Штати Америки, що Україна не дозволить собі...

З архіву ПУ. Дві фігури: "Путина выбрал не Ельцин и даже не КГБ", - Ілларіонов

субота, 8 серпень 2020, 23:05

"Последние 6 месяцев я занимался вопросом, кто, как и почему привел к власти в России Владимира Путина. Кто его придумал", - пише у своєму блозі Андрій Ілларіонов, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Оказалось, что ключевую роль в этом процес...