Набуття Україною членства в ЄС не має розтягнутися на десятиліття: В ЄК закликали не зволікати

Україна має якнайшвидше отримати статус кандидата на вступ до Європейського Союзу (ЄС). А процес набуття повноцінного членства України в ЄС має зайняти не десятиліття, а роки. Про це заявила заступниця голови Єврокомісії (ЄК) Віра Юрова в інтерв'ю іспанському виданню El País. Вона нагадала, що рішення щодо статусу кандидата буде винесено вже в п'ятницю, 17 червня, передають Патріоти України.

Юрова підкреслила, що позитивна відповідь ЄС стала б символічним посланням та стимулом для України. Заступниця голови ЄК впевнена: на Україну слід дивитися інакше, ніж на країни, які перебувають у стані миру. "Давайте якнайшвидше дамо їй (Україні. – Ред.) можливість отримати статус кандидата. Це дуже сильне символічне послання та стимул для українського народу", – сказала Юрова.

Вона також уточнила, що пропозиції президент Франції Еммануеля Макрона щодо вступу України до ЄС несуть у собі "посилання похмурого процесу". Якщо прийняти такий формат, набуття Україною членства у союзі може розтягнутися на десятиліття. А цього, за словами Юрової, допустити не можна. Нагадаємо, раніше Макрон запропонував створити новий європейський політичний альянс, який був би відкритий, зокрема, для України. Пізніше у МЗС Франції пояснили: слова Макрона є спробою "підсилити підтримку з метою приєднання" країн, які є кандидатами на вступ.

Нова неприємність після аварії дочки: Народний депутат Володимир Ар’єв розповів про переслідування його родини

понеділок, 5 червень 2023, 23:55

Народний депутат Володимир Ар’єв повідомив про нові перипетії, які переживає його родина. Після звинувачень щодо його доньки Ярини Ар’євої, депутат розповів, що невідомі спалили автівку його тещі. Про це нардеп написав у Facebook. «Моїй тещі, відомій д...

Шмигаль поспішив? Українські пілоти ще не вирушали на навчання за кордон – Повітряні сили

понеділок, 5 червень 2023, 23:45

Списки українських пілотів для навчання на сучасних винищувачах давно сформовані, але поки що жоден український льотчик не вирушав на навчання за кордон. Про це заявивречник Повітряних сил полковник Юрій Ігнат у коментарі УП. Пряма мова: "Наразі не йде...