Набуття Україною членства в ЄС не має розтягнутися на десятиліття: В ЄК закликали не зволікати

Україна має якнайшвидше отримати статус кандидата на вступ до Європейського Союзу (ЄС). А процес набуття повноцінного членства України в ЄС має зайняти не десятиліття, а роки. Про це заявила заступниця голови Єврокомісії (ЄК) Віра Юрова в інтерв'ю іспанському виданню El País. Вона нагадала, що рішення щодо статусу кандидата буде винесено вже в п'ятницю, 17 червня, передають Патріоти України.

Юрова підкреслила, що позитивна відповідь ЄС стала б символічним посланням та стимулом для України. Заступниця голови ЄК впевнена: на Україну слід дивитися інакше, ніж на країни, які перебувають у стані миру. "Давайте якнайшвидше дамо їй (Україні. – Ред.) можливість отримати статус кандидата. Це дуже сильне символічне послання та стимул для українського народу", – сказала Юрова.

Вона також уточнила, що пропозиції президент Франції Еммануеля Макрона щодо вступу України до ЄС несуть у собі "посилання похмурого процесу". Якщо прийняти такий формат, набуття Україною членства у союзі може розтягнутися на десятиліття. А цього, за словами Юрової, допустити не можна. Нагадаємо, раніше Макрон запропонував створити новий європейський політичний альянс, який був би відкритий, зокрема, для України. Пізніше у МЗС Франції пояснили: слова Макрона є спробою "підсилити підтримку з метою приєднання" країн, які є кандидатами на вступ.

"Командир бригади особисто керує": Українські військові захопили на Харківщині новітній танк окупантів (відео)

вівторок, 4 жовтень 2022, 12:53

Бійці 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка захопили біля міста Куп'янськ у Харківській області новітній російський танк — Т-90. Його випробував командир 92-ї бригади Павло Федосенко. Відповідне відео опублікував пізно в...

"Що за приколи? Не брешіть!": Росіянка не повірила, що її чоловіка-окупанта ліквідували в Україні (аудіо)

вівторок, 4 жовтень 2022, 12:29

"Алло, добрий день! Нехаєнко Євген Васильович ким вам доводиться?" – сказав у слухавку один із воїнів. "Що за приколи?" – відповіла жінка, не поспішаючи дізнатися, що трапилося із чоловіком. "Хто це?" – продовжила вона. "Збройні сили України. Це чолові...