
Російська окупаційна армія зазнає величезних втрат у війні проти України. При цьому в країні-агресорці компенсують втрати особового складу "найвитонченішими" методами.
Зокрема, військове керівництво РФ продовжує пошук охочих воювати серед ув'язнених, алкоголіків та наркоманів. Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ на ранок 14 вересня.
Пошуки "гарматного м'яса" зараз проводять у колоніях Тульської області РФ. Вербувальники обіцяють засудженим зняття судимості в обмін на службу строком на 3 місяці. При цьому для рецидивістів або засуджених за особливо тяжкі злочини термін служби становитиме 6 місяців. Однак навіть з тими, хто погодився воювати, ніякі контракти не підписуються.
Крім того, продовжується набір так званих "резервістів" до складу 3-го армійського корпусу. Серед вже набраного особового складу безліч людей, які мають наркотичну та алкогольну залежність.
Також про проблеми із комплектуванням підрозділів особовим складом свідчить факт проведення примусової "мобілізації" у місті Горлівка. Там місцеві так звані "військовослужбовці" отримали завдання разом із "міліцією" набрати 6 тисяч людей. У місті триває розшук та затримання чоловіків, що, своєю чергою, викликає масове невдоволення місцевих жителів.
Дрони Служби безпеки України вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію "Второво" у Володимирській області РФ. Вона забезпечує пальним Москву, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу СБУ. . "Виконуючи поставлені президентом Укр...
Палка вибиває палицю, а українські безпілотники — російський паливний ринок. Черговий адепт "руського міра" раптово прокинувся в реальності, де бензин став дефіцитною розкішшю, передають Патріоти України. . Російський Z-пропагандист Гольман на власній...