Набирають навіть наркозалежних: У Генштабі розповіли, як РФ намагається знайти "кадри" для війни проти України

Російська окупаційна армія зазнає величезних втрат у війні проти України. При цьому в країні-агресорці компенсують втрати особового складу "найвитонченішими" методами.

Зокрема, військове керівництво РФ продовжує пошук охочих воювати серед ув'язнених, алкоголіків та наркоманів. Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ на ранок 14 вересня.

Пошуки "гарматного м'яса" зараз проводять у колоніях Тульської області РФ. Вербувальники обіцяють засудженим зняття судимості в обмін на службу строком на 3 місяці. При цьому для рецидивістів або засуджених за особливо тяжкі злочини термін служби становитиме 6 місяців. Однак навіть з тими, хто погодився воювати, ніякі контракти не підписуються.

Крім того, продовжується набір так званих "резервістів" до складу 3-го армійського корпусу. Серед вже набраного особового складу безліч людей, які мають наркотичну та алкогольну залежність.

Також про проблеми із комплектуванням підрозділів особовим складом свідчить факт проведення примусової "мобілізації" у місті Горлівка. Там місцеві так звані "військовослужбовці" отримали завдання разом із "міліцією" набрати 6 тисяч людей. У місті триває розшук та затримання чоловіків, що, своєю чергою, викликає масове невдоволення місцевих жителів.

"Рватимуть один одного зубами, зброєю": Після поразки у війні в РФ почнеться хаос, - політолог

середа, 1 лютий 2023, 16:53

Поразка країни-агресорки Росії у війні призведе до краху путінського диктаторського режиму в РФ. Після цього серед еліт почнеться боротьба за владу, передають Патріоти України. При цьому в Росії не зможуть провести чесні вибори – представники еліт прос...

"Ми зануримо економіку Путіна в параліч": Джонсон закликав Захід не боятися ядерної війни і дати Україні всю необхідну зброю

середа, 1 лютий 2023, 16:30

Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон закликав західних союзників України надати всю необхідну зброю для боротьби з російськими окупантами. За його словами, Захід не має боятися ядерної риторики кремлівського диктатора Володимира Путі...