Набивають повні ПАЗіки: У Луганську окупанти знову виловлюють чоловіків на вулиці

Російські загарбники в окупованому ними ж Луганську знов почали виловлювати чоловіків на вулицях. Ймовірно, у такий спосіб ворог намагається поновити втрати у живій силі. Таку інформацію журналістам 24 каналу підтвердили джерела у розвідці, передають Патріоти України.

За даними розвідників, мобілізація у квазіреспубліці "ЛНР" тимчасово зупинилася. Але тривало це затишшя лише 1,5 тижні. Зараз хвиля мобілізації знов почалася. На таксопарку набили мобілізованими цілий ПАЗік. У районі "Росії" – та сама схема. Катаються по всьому місту, – розповіли розвідники.

Зауважиом, що у Росії досі так і не оголосили загальну мобілізацію, про яку всі говорять ще з початку повномасштабного вторгнення. Схоже, що у Кремлі зараз продумують сценарії. Як розповів військовий експерт Олександр Мусієнко. За його словами, у країні-вбивці триває часткова прихована мобілізація, попри те, що загальна публічно так і не оголошена.

На думку військового експерта, тією чи іншою мірою мобілізація триває, але прихована і, звісно ж, не на повну силу. У Росії намагаються визначити кількість та думають над резервістами.

У Кремлі придумують сценарії, у який спосіб можливо залучати резервістів. Навіть через сайти з пошуку робити пропонують службу за контрактом та зарплату. Хедхантери намагаються когось знайти (на війну), – зазначив Мусієнко.

Він нагадав, що в інформпросторі ще в кінці березня – на початку квітня обговорювали, що Росія може залучити 60 тисяч резервістів. Ця тема лунала, хоч зараз про це не нічого чути й будь-які розвідки це не підтверджують.

Генсек НАТО отримав заявку України на пришвидшений вступ до Альянсу, - заступник глави ОПУ

середа, 5 жовтень 2022, 0:35

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг отримав через дипломатичні канали заявку України на членство в Північноатлантичному Альянсі за прискореною процедурою, яку минулого тижня підписали президент, прем’єр і голова Верховної Ради. Про це на брифінгу...

"Граничну ціну на нафту включено": В ЄС погодили нові санкції проти РФ

середа, 5 жовтень 2022, 0:28

Представники держав Європейського Союзу досягли попередньої домовленості щодо нового пакету санкцій проти Росії через її війну з Україною. Зокрема й щодо обмеження ціни на російську нафту, проти чого раніше виступали Греція, Кіпр і Мальта. Про це повід...