Очільник генерального штабу армії країни-агресорки Валерій Герасимов у суботу, 30 серпня 2025 року, підвів підсумки весняно-літньої кампанії на фронті в Україні й окреслив плани на осінь. Подробиці наводить пресслужба міноборони РФ, передають Патріоти України.
"Виконання завдань "СВО" об'єднаним угрупуванням військ буде продовжено проведенням наступальних дій. Сьогодні уточнимо завдання угруповань військ на напрямках на осінній період", - сказав Герасимов на оприлюдненому відео.
Основними здобутками російських окупантів в Україні навесні-влітку 2025 року Герасимов назвав:
"просування у Дніпровській області, де взято під контроль сім населених пунктів";
рух у Серебрянському лісництві;
захоплення Часового Яру (заперечується Силами оборони України);
бої у межах Сіверська;
нібито практично повна блокада місто Куп'янськ та контроль над "близько половини його території" (інтерактивна мапа DeepState лише північній захід Куп'янська показує у "сірій зоні").
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...