
"З 16:30 у Горлівці активно працює важка артилерія, жителі говорять про прильоти і "бахи" високої інтенсивності, 1-2 в хвилину", - повідомляє журналіст Микита Сініцин. Місцеві жителі в соцмережах зазначають, що з 16:20 від потужних вибухових хвиль "почали потихеньку шафи падати".
За словами містян, загострення спровокували проросійські найманці. Як тільки вони отримали відповідь з боку ЗСУ, обстріли припинилися. У Донецьку також неспокійно: приблизно з 15:00 почалися окремі розриви на півночі міста. Через півгодини ці звуки "переросли в некволий гуркіт".
"Сити 15:10 тяжелое с севера слышно, даже очень", "Пастуховка, слышно. Док слышно, даже в доме", "И снова слышатся звуки "перемирия" в Донецке - направление северное", "Донецк 15-35 д. Сити чего-то не угомонятся никак , громко... Северный, Ветка, Путиловка слушают тяжелую арту. Путиловка громко с закрытыми окнами", "Гвардейка Бутовка интенсивно тяжелое с раскатами, сторона Спартак-ЯБП", - пишуть місцеві.
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...