"Наче гвалтівник та вбивця влаштовує вечірку для рідних жертви на місці злочину": Окупанти у знищеному Маріуполі влаштували концерт (фото)

У окупованому на знищеному окупантами Маріуполі російські загарбники влаштували святкування радянського дня міста. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

"Концерт російського оркестру та ліцедея з пафосом та підсвідкою Драм театру. З запрошенням для колаборантів і огорожею для плебесу перехожих маріупольців, яких майже не було. Розтягнуте георгівське простирадло біля пластикової бабці. Те саме, що тягали 9 травня і так саме - без маріупольців. Відкриттям сезону трупи зрадників окупаційного Драм театру", - написав він.

Андрющенко написав, що "все це схоже наче гвалтівник та вбивця влаштовує вечірку для рідних жертви на місці злочину".

Присоромив інших сусідів України по ЄС: Голова уряду Румунії пояснив, чому не заборонили імпорт українського зерна

четвер, 28 вересень 2023, 6:15

Румунія не запровалила односторонню заборону на імпорт української агропродукції, оскільки вважає, що Україні необхідно допомагати аж до завершення війни. Про це прем'єр-міністр Румунії Марчел Чолаку сказав в інтерв'ю Digi24.ro. На думку румунського пр...

Повітряні сили показали, як пілоти ЗСУ навчаються на F-16 в Україні (відео)

четвер, 28 вересень 2023, 1:45

Українські пілоти адаптуються та навчаються керувати винищувачами F-16. Відео опубліковали Повітряні сили ЗСУ. . "Наша мета - повноцінні авіатренажери F-16 на території України, навчальні літаки (спарки) та центри підготовки льотного складу. Та все по...