"Наче я сам писав цю статтю": Шуфрич виступив на росТВ і підтримав Путіна (відео)

Український блогер Денис Казанський на своєму каналі в Youtube проаналізував нещодавні заяви депутата від «ОПЗЖ» Нестора Шуфрича щодо статті глави Росії Володимира Путіна, зазначають Патріоти України.

Нещодавно Шуфрич вийшов в ефір російської програми «60 секунд Ольги Скабєєвої», де обговорювали статтю Володимира Путіна про Україну. Депутат почав нахвалювати цю статтю і настільки захопився дифірамбами на її честь, що йому на мить здалося, ніби ці тези він сам писав.

«95% того, що я прочитав, викликало такі відчуття, що це писав я», – наголосив нардеп. Денис Казанський, розкладаючи все «по поличках», вирішив уточнити, з якими тезами згоден український нардеп.

«В середовищі польської еліти та певної частини малоросійської інтелігенції виникали і укріплювались уявлення про окремий від російського український народ. Історичної основи тут не було і бути не могло, тому висновки будувалися на різних домислах».

Казанський наголошує, що Путін прямим текстом пише, що українці є вигаданим народом, який придумала польська еліта. «Сучасна Україна цілком є дітищем радянської епохи. Ми знаємо та пам’ятаємо, що значною мірою вона створювалась за рахунок історичної Росії».

Блогер наголосив, що саме є історичною Росією. «Всім відомо, що це території Московського князівства та територій, які до нього «прилягають». Україна на ці землі ніколи не претендувала, а якщо Путін має на увазі Донбас, Крим, Таврію, Запоріжжя – так ці землі історичною Росією ніколи не були», – підкреслив Денис Казанський.

Але Шуфрич і тут підтримав Путіна. «У важкі 90-ті роки в новому тисячолітті ми надали Україні значну підтримку. В Києві використовують свою «політичну арифметику», але в 1991–2013 лише за рахунок низьких цін на газ Україна зекономила для свого бюджету більш як 82 млрд доларів».

Казанський продовжив, що низькі ціни на газ – це, напевно, контракт Тимошенко, за яким Україна купувала в Росії газ дорожче, чим країни ЄС.

«Нагадаємо, що за цей контракт Тимошенко судили. Його умови були настільки невигідними і кабальними, що Україні вдалось оскаржити цей контракт у Стокгольмському суді. Суд підтримав, що Україна несправедливо понесла втрати і присудила нам суттєву компенсацію. Росія кілька років тому цю компенсацію виплатила. А тепер з’ясовується, що це Росія нам так допомагала», – акцентував увагу блогер.

Денис Казанський нагадав, що Шуфрич був у команді Януковича, яка судила Тимошенко і саджала її в тюрму. А тепер Шуфрич роздумує, що це Росія нам так допомагала і це були такі щедрі російські подарунки.

Ще одна теза Путіна: «Населення Криму зробило свій історичний вибір. А люди на південному сході намагалися мирно відстояти свою позицію, але їх усіх записали у сепаратисти. Жителі Луганська та Донецька взялися за зброю, аби захистити свій дім, свою мову та життя».

Казанський наголосив, що в тезах Путіна немає ні слова про участь Росії та її громадян щодо подій в Криму і на Донбасі, і Шуфрич із цим також згодний.

Денис Казанський влучно додав, що чергові «па» Путіна ворожі та антиукраїнські. «Шуфрич фактично підтримує підлі та злочинні дії іншої держави стосовно громадян своєї країни», – резюмував блогер.

​В СБУ нарешті зізнались, що Чаус перебуває під їхньою «опікою» і пояснюють, чому не віддають затриманого НАБУ

субота, 31 липень 2021, 18:01

У Баканова стверджують, що наряджений в самі труси Чаус із сільради сам подзвонив на гарячу лінію СБУ, номер котрої мабуть роками зберігав у пам'яті, чи на брудній ганчірці, в котрій об'явився в Мазурівці. Відповідна заява з'явилась в Telegram прес-цен...

Російський винищувач Су-35 впав у Охотське море

субота, 31 липень 2021, 17:34

У "не имеющего аналогов в мире" літака відмовив двигун. Літак впав у Охотське море, льотчик катапультувався. Його оперативно знайшла пошукова група та доставила на аеродром. Загрози здоров'ю пілота немає. Як уточнюють військові, під час виконання плано...