Наче кадри із фільма-катастрофи: Жителі ОРДО показали горлівський Чорнобиль (фото)

Жителі непідконтрольної Україні Горлівки в соціальних мережах показали «руде» водоймище в місті, зняте восени 2021 року, повідомляють Патріоти України.

За словами горлівчан, такий колір води — результат того, що майже всі шахти у Горлівці закриті, затоплені, а шахтні води потрапляють до водойм регіону. На затоплених шахтах не працює обладнання водовідливу. Іржава брудна вода потрапляє до річок, озер.
Через забруднену воду водоймища стають рудого кольору. Крім того, забруднені шахтні води потрапляють у ґрунтові води, а звідти до Сіверського Донця, який є джерелом питної води для багатьох населених пунктів регіону.


Подальше використання неможливе: Окупанти завдали ракетного удару по аеропорту у Кривому Розі

понеділок, 26 вересень 2022, 23:00

У понеділок увечері, 26 вересня, російські окупанти вдарили ракетою по аеропорту у Кривому Розі. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко, передають Патріоти України. "Воро...

Не пускають навіть із "шенгеном": Росіяни з подвійним громадянством не можуть втекти від мобілізації до Естонії

понеділок, 26 вересень 2022, 22:42

Росіяни з подвійним громадянством не зможуть втекти від мобілізації в Естонію. Їх не врятують навіть вже наявні шенгенські візи. Про це повідомляє SchengenVisaInfo, передають Патріоти України. За даними видання, Естонія вирішила вдатися до таких рішень...