"Начебто люди навколо хороші, але щось не так, незатишно якось": Зеленський розповів про концерт "Кварталу" в Донецьку в квітні 2014-го й спілкування з сепаратистами

Президент Володимир Зеленський розповів, як разом з "Кварталом 95" відвідував Донецьк у квітні 2014 року - перед самим початком окупації міста бойовиками. Він також закликав жителів ОРДЛО і Криму не погоджуватися з тим, що відбувається там. Про це президент говорив у своєму інтерв'ю телеканалу "Дом", передають Патріоти України.

Говорячи про виступ і ситуацію в Донецьку, Зеленський зізнався, що "спочатку ніхто нічого не зрозумів", все сприймалося болісно. "І пам'ятаю, що вранці мене покликали на інтерв'ю, якраз їхали в цей день. І на інтерв'ю запитували: "Що ви думаєте? Який Донбас? Ви бачите, що починає відбуватися?" і так далі. Я не пам'ятаю всіх моментів. Пам'ятаю, що у мене було дивне відчуття - щось сталося, і начебто я прокинувся в іншому світі, в іншій країні", - зізнається президент.

"На вулиці я зустрів молодих хлопців, які йшли, крикнули: "О, Вован!", типу такого. Вони йшли з різними прапорами. Українськими й не тільки. Це дуже дивно виглядало разом. Я сказав: "Хлопці, а що ви робите?". А один каже: "Вован, давай сфоткаємося!". Я: "Хлопці, почекайте, зараз не до фотографій. А що ви робите?" - "Так, слухай, це робота", - додав він.

Зеленський також зізнався, що відчував дискомфорт, перебуваючи в той час на Донбасі. "І ось відчуття таке, знаєте, незатишне. Ось коли ти приходиш, а тобі не дуже раді, і ти відчуваєш себе незатишно. І, начебто, люди навколо хороші, але щось не так. Ось було тоді таке відчуття - щось не так, щось відбувається", - розповів президент.

З архіву ПУ. "Куда, псина ...бучая, тянешь Украину?": В Одесі ветерани АТО влаштували депутатам "ОПЗЖ" "теплий прийом" (відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 23:05

Озброєні тітушки проросійським політикам не допомогли. У соціальних мережах опубліковано відео, як у вересні 2020 року активісти і патріоти зустріли депутата проросійської "ОПЗЖ" в Одесі, зірвавши проведення заходу, передають Патріоти України. Депутати...

У небі над Україною пролетіли канадські бойові винищувачі CF-18 (відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 22:45

Канадські винищувачі CF-18 долучилися до багатонаціональних навчань Rapid Trident-2021, що проходять в Україні, інформують Патріоти України. . Американський підрозділ Національної гвардії штату Вашингтон, у співпраці з канадськими військовими викликал...