
Найважчим місяцем за час повномасштабної війни з Росією був лютий, тоді російська авіація і наземні сили посилено атакували Київ. Про це розповів в інтерв'ю ТСН зенітник Повітряних сил ЗСУ, підполковник Денис Смажний, передають Патріоти України.
За його словами, перший місяць війни являв собою одне суцільне чергування з постійними атаками з боку ворога.
"Не було пауз - закінчився напад на Київ - почався на Ізюмському напрямку, закінчився Ізюмський - починається напад на Одесу. І це все по колу", - розповідає боєць. Він також повідав про успішну операцію Повітряних сил в рамках оборони української столиці.
"Київ. Масована атака була і на землі, і на небі. За 11 хвилин було збито 7 літаків, майже вся ескадрилья лягла! Таке відчуття, що це була атака останньої надії. Вони заходили близько в зону ураження, ми їх "хлопали". Ми дуже багато тоді знищили, і після цього повітряні атаки на Київ припинилися", - згадує Смажний.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...