Над пасткою ще треба попрацювати: Український дипломат розповів, чим закінчиться кримська авантюра для Кремля

Україні варто припинити покладатися виключно на дії союзників і зайнятися нарощуванням власного потенціалу.

Костянтин Єлісєєв. Фото: liga.net.

Повернути Україні анексувати Крим було б простіше, якби на Заході всерйоз відстежували випадки порушення закритого режиму портів і аеропортів на півострові і впливали на страхові і лізингові компанії в Європі. Таку думку висловив український дипломат Костянтин Єлісєєв, передають Патріоти України.

За його словами, скрупульозна фіксація порушень з боку Росії є важливою і для продовження судових процесів, пов'язаних як з окупацією Криму, так і з порушеннями прав людини на півострові. А оскільки подібних кроків на Заході не роблять, Україні варто припинити покладатися виключно на дії союзників і зайнятися нарощуванням власного потенціалу.
Зокрема, варто продовжувати роботу щодо збереження та посилення військово-морської присутності союзників в акваторії Чорного моря, щоб демонополізувати там присутність Росії. Такий пошук і ефективне комбінування інструментів тиску на Росію в рамках мирної стратегії деокупації Криму з удосконаленням міжнародно-правових механізмів все більше буде перетворювати Крим на пастку для Москви.

«Незалежно від політичних уподобань і фарб всередині України єдність і солідарність на зовнішній арені - це запорука нашої перемоги», - робить висновок дипломат.

Джерело: LB.ua

"Истерика за поребриком, или Что показали ОРДЛО-стоны вокруг "формулы Штайнмайера", - експерт

понеділок, 23 вересень 2019, 6:29

"Реакция украинских патриотов на "нормандский сговор" - ничто по сравнению с приступом тотальной зрады, охватившим российские оккупационные администрации как в Донецке, так и в Луганске", - пише у своєму блозі Олег Поліщук, передають Патріоти України, ...

Хіти тижня. Не просто "ручні тваринки": З'явилася жорстка фотожаба на заяву Богдана про нардепів від "Слуги народу"

понеділок, 23 вересень 2019, 2:00

У відповідь на заяву глави Офісу президента Андрія Богдана, що серед депутатів від фракції "Слуга народу" є божевільні, у мережі з'явилася фотожаба. Варто зауважити, що Андрій Богдан назвав частину нардепів від фракції "Слуга народу" божевільними, пере...