"Над Україною не повинен висіти дамоклів меч": У США висунули вимогу РФ з приводу військових навчань

Переговори між США та Росією завершаться успіхом лише у разі "атмосфери деескалації". Для цього Кремль повинен або пояснити, або зупинити військові навчання поблизу українських кордонів. Як заявила на брифінгу заступник держсекретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд, Росія поки не вдалася до кроків, необхідних для деескалації, зазначають Патріоти України.

"Ці переговори продовжаться, але вони не увінчаються успіхом, якщо ми не зможемо провести їх в атмосфері деескалації. Над Україною не повинен висіти цей дамоклів меч", - сказала Нуланд.

Спікер американського Держдепу Нед Прайс, у свою чергу, додав, що зниження напруженості передбачає, зокрема, "повернення російських військ в казарми", а також "прозорість будь-яких легітимних навчань, що відбуваються на території РФ".

"Навчання має бути або пояснено, або зупинено, щоби вказане важке озброєння повернулося до звичних місць зберігання. Ми прагнемо зробити все можливе, щоби підтримати дипломатичне врегулювання конфлікту на сході України", - підкреслив спікер Держдепу.

Він нагадав, що кілька місяців тому на кордонах України не було ста тисяч російських військовослужбовців, масштабних навчань з бойовою стрільбою і маневрів з важким озброєнням, вертольотами тощо.

"Це підкреслює і підтримує нашу стурбованість, а також той факт, що це робилося і робиться в спробі залякати", — додав Прайс. При цьому, за словами американського чиновника, Україна "продемонструвала прихильність мирному припиненню війни", й США "готові підтримати ці зусилля".

"Ходять, усе грабують": Арестович заявив, що війська РФ готуються наступати в напрямку Запоріжжя

середа, 25 травень 2022, 6:56

Окупаційні війська Росії готуються наступати в напрямку Запоріжжя. Для цього вони сконцентрували сили у Василівці. Про це розповів радник глави офісу президента Олексій Арестович в ефірі програми "ФейгінLIVE" 23 травня. За його словами, загарбників у В...

Буде чим нищити ворога: Українські воїни показали, як опановують американські кулемети (відео)

середа, 25 травень 2022, 6:44

Американський новітній кулемет М240 вже на озброєнні Збройних сил України. Наразі в підрозділах ЗСУ тривають навчання із його застосування, передають Патріоти України. Українські бійці показали на відео, як опановують нову зброю. Кулемети показали себ...