Над звільненою Миролюбівкою у Херсонській області підняли прапор України (фото)

Українські військовослужбовці підняли прапор України над Миролюбівкою у Херсонській області. Село було звільнено з боями, передають Патріоти України.

Відповідне фото було опубліковано на сторінці 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади — Закарпатський легіон у Facebook.Бійці бригади встановили український прапор на найвищій точці Миролюбівки.

Село із боями звільнили штурмовики Закарпатського легіону. Про звільнення Миролюбівки напередодні повідомив президент Володимир Зеленський. Також був звільнений населений пункт Архангельське.

Розстрілювали за відмову воювати і кидали тіла в окопи: Колишній найманець розповів про звірства в ПВК "Вагнер"

середа, 1 лютий 2023, 8:44

З метою мотивації новоприбулих у російській ПВК "Вагнер" показово розстрілювали тих, хто відмовлявся воювати проти Збройних сил України. Тіла закопували в окопах, які змушували копати стажерів. Про це в ексклюзивному інтерв'ю CNN розповів колишній найм...

"Хай біжать, поки Кримський міст цілий": Військовий ЗСУ спрогнозував, чим завершиться новий наступ РФ на Україну

середа, 1 лютий 2023, 8:36

Військовослужбовець ЗСУ, журналіст і політолог Кирило Сазонов спрогнозував, як далі можуть розвиватися події у війні в Україні. Він зазначає, що українські військові можуть запинити новий наступ окупантів, який планує Путін. До Криму вони можуть дійти ...