Наддержавне: Росія представила проекти нових безпілотників, які виявилися... іграшками з AliExpress (фото)

В Росії компанія “Кронштадт”, яка називає себе “лідером національної безпілотної індустрії”, представила на форумі «Армія-2021» два проєкти безпілотників, які виявилися іграшками з AliExpress. На це звернув увагу блогер Рустем Адагамов, передають Патріоти України.

Два представлених “комплекси малорозмірних безпілотних літальних апаратів для оперативного візуального огляду” знайшли на сайті AliExpress у вигляді недорогих китайських іграшок.

Блогер додав, що ЅММник російської компанії навіть намагався дискутувати з обуреними коментаторами.

“Ви серйозно? Ви взяли китайський “Дельфін” з “Рептилією” і називаєте своєю розробкою? Ви знущаєтеся? Чи ви людей за дурнів тримаєте? Цікаво, куди пішли гроші за цю “розробку”?” – написав один із користувачів. На це представник компанії заявив, що “всі літаки схожі один на одного, а нот усього сім”. Інший коментатор запропонував поділитися кресленнями і документацією, але йому відповіли, що цю інформацію варто запитувати у державного замовника і вона нібито засекречена.

Байден відреагував на підрив Каховської ГЕС (відео)

середа, 7 червень 2023, 0:00

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден відреагував на прорив дамби Каховської гідроелектростанції у Херсонській області. Фрагмент його відповіді опублікував "Голос Америки" у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України. Журналістка запит...

У найближчі дні і тижні: США готують нові пакети допомоги для України - Білий дім

вівторок, 6 червень 2023, 23:28

США готові допомогти Києву у подоланні наслідків підриву Каховської ГЕС та готують додаткові пакети допомоги. Про це заявив на брифінгу 6 червня координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США Джон Кірбі, передають Патріоти Україн...