"Надягнули пакет на голову й побили": Українець розповів, як із сім'єю втік від окупантів

Житель села Велика Олександрівка Херсонської області Анатолій Фоменко потрапив у полон російських військових, але йому вдалося втекти. Чоловікові довелося перепливати річку, щоб урятувати сім'ю з окупованого населеного пункту, передають Патріоти України.

Наразі він тимчасово проживає в Кам'янці у свого брата. Як розповів Фоменко, він був змушений переселитися, іншого виходу просто не було.

Українець сказав, що коли до його села, Великої Олександрівки, зайшли перші російські окупанти, то вони не знущалися з цивільних, але зупиняли їх на вулицях, перевіряли документи. Також ходили по будинках, щоб дізнатися, скільки населення залишилося."А коли вже зайшли чеченці, буряти, то вони не питали..." – згадав чоловік.

Він два місяці жив під окупацією і дві доби провів у полоні у ворога. Одного дня російські військові злочинці відвезли його до місцевої школи. Там надягнули на голову пакет, побили, а потім почали ставити запитання.

"Забрали, бо хтось із нашого села сказав, що я спілкуюся з нашими солдатами, вояками. Їм потрібна була від мене інформація: де наші, яка техніка в них. То я два дні пробув і втік", – розповів Фоменко.

Перетинати блокпости він не міг, бо російські військові сфотографували його та його машину. "Довелося тікати через річку, перепливати, перевозити сім'ю", – сказав чоловік.

"Залишив машину, роздягнувся, переплив, відірвав човен, потім знову перепливли. Переночували в сусідньому селі. Потім нас знайомий вивіз до першого блокпосту, йшли далі пішки", – пояснив свій шлях на неокуповану територію він.

Українець наголосив: він був змушений тікати, інших варіантів не було. Адже в полоні російські військові його били, ставили на коліна, принижували та знімали на фото та відео.

Фоменко додав, що перші окупанти були погано озброєні, вони не мали бронежилетів. А чеченці й кадировці приїхали вже в повному екіпіруванні. Окупанти, за словами чоловіка, не миряться між собою і не підпорядковуються одне одному.

Нова неприємність після аварії дочки: Народний депутат Володимир Ар’єв розповів про переслідування його родини

понеділок, 5 червень 2023, 23:55

Народний депутат Володимир Ар’єв повідомив про нові перипетії, які переживає його родина. Після звинувачень щодо його доньки Ярини Ар’євої, депутат розповів, що невідомі спалили автівку його тещі. Про це нардеп написав у Facebook. «Моїй тещі, відомій д...

Шмигаль поспішив? Українські пілоти ще не вирушали на навчання за кордон – Повітряні сили

понеділок, 5 червень 2023, 23:45

Списки українських пілотів для навчання на сучасних винищувачах давно сформовані, але поки що жоден український льотчик не вирушав на навчання за кордон. Про це заявивречник Повітряних сил полковник Юрій Ігнат у коментарі УП. Пряма мова: "Наразі не йде...