Надії Кремля не справдились: У США заявили, що зустрічі Байдена й Путіна в Женеві не буде

Президент США Джо Байден не зустрічатиметься особисто з главою Російської Федерації Володимиром Путіним у швейцарській Женеві. Переговори між Вашингтоном і Москвою, заплановані там на 10 січня, участі лідерів не передбачають. Про це під час телефонного брифінгу заявив представник американської адміністрації. Його слова процитувала пресслужба Білого дому, зазначають Патріоти України.

"Не очікується, що президенти Байден і Путін візьмуть участь у переговорах у Женеві", – сказав чиновник у відповідь на запитання журналістів, чи допускають вони формат зустрічі найвищого рівня.

Він нагадав, що 10 січня пройдуть двосторонні переговори між американською і російською сторонами в межах діалогу щодо стратегічної стабільності.

Делегацію від США у Женеві формуватимуть представники Державного департаменту, Пентагону й інших відомств. "Але просто хочу повторити: ми не очікуємо, що президенти Байден і Путін візьмуть участь у цих обговореннях", – підкреслив чиновник. Водночас відомо, що американський лідер збирається провести переговори з главою РФ ще до Нового року. Передбачається, що вони відбудуться 30 грудня.

Російських строковиків змушують підписувати контракти і їхати на війну - хто не згодний, застосовують тортури

понеділок, 6 лютий 2023, 11:28

У Росії солдатів строкової служби змушують підписувати контракти зі збройними силами Російської Федерації та їхати воювати проти України. Тих, хто відмовляється від "пропозиції", катують та створюють для них нестерпні умови, передають Патріоти України...

"За "Байрактари" для України": Росіяни зраділи обвалам будинків у Туреччині, внаслідок яких загинули люди

понеділок, 6 лютий 2023, 10:30

Жителі Росії бурхливо відреагували на моторошний землетрус у Туреччині 6 лютого. Вони здебільшого пораділи загибелі сотень людей і навіть приплели до природної катастрофи війну РФ проти України, передають Патріоти України. Так, росіяни заявляли, що це...