Надія Бабкіна заспівала українською в окупованому Луганську та похвалила окупантів, які "продовжують справу дідів"

Російська співачка та палка прихильниця Путіна Надія Бабкіна надумала виступити в окупованому Луганську, передають Патріоти України.

Виконавиця виступила у Луганській академічній філармонії для російських військових та мирних жителів. До слова, Бабкіна вчергове пробила дно, адже співала знаменитість не лише російською, а й українською. За словами путіністки, вона таким чином не руйнує різновиди культури.

"Треба віддати належне, у нас у репертуарі дуже багато й українських пісень, вони дивовижні – мелодійні, протяжні, про любов до матері, до батьківщини, до свого місця, свого краю", - цинічно розповіла путіністка російському пропагандистському виданню.

Бабкіна також вчергове розхвалила російських окупантів, які вбивають, катують, ґвалтують невинних людей та мародерять. Росіянка назвала загарбників "героями". "Це наші герої, молитися треба, підтримувати. Це наші діти, вони продовжують справу своїх батьків і дідів", - заявила путіністка.

До слова, Бабкіна збирається гастролювати окупованими українськими містами, які практично зруйнували окупанти. У неї заплановані концерти у вщент розбомбленому Маріуполі, Донецьку та інших містах Донбасу.

МЗС – місії ООН на "порушення прав" російських загарбників в Україні: Неприйнятно покладати відповідальність на жертву агресії

субота, 25 березень 2023, 5:57

По суті оприлюднені висновки моніторингової місії ООН цілком вкладаються у наротив російської пропаганди - "нє всьо так адназначна". Міністерство закордонних справ України у відповідь на висновки Моніторингової місії ООН щодо порушення прав людини стос...

"Проста мясо кончілась": Росія відмовилася від подальшого наступу і зосереджується на стримуванні ЗСУ – Bloomberg

субота, 25 березень 2023, 5:28

За даними видання Bloomberg, Кремль відмовився від планів подальшого наступу в Україні цієї весни і зосередиться на стримуванні українського контрнаступу. . Видання зазначає, що Росія прийняла таке рішення після того, як не змогла завоювати значних ...