Надія без надії, секс та алкоголь: Як Савченко оцінила свій провал на виборах

За льотчицю на найменшому мажоритарному окрузі України проголосувало всього вісім громадян.

Депутат Верховної Ради VIII скликання Надія Савченко пояснила свій провал на парламентських виборах низькими і брудними політичними технологіями, які використовували її конкуренти. Відповідну заяву вона зробила в ефірі телеканалу «Наш», передають Патріоти України.

За словами Савченко, на окрузі №51, де вона обиралася, конкуренти використовували низькі політичні технології, “що підходять рівню освіченості та інтелекту людей”.

“Технології, які були використані – це були технології з ряду: спочатку шар залякування, потім шар нібито порятунку від залякування, потім шар дешевого алкоголю, їжі, дешевого сексу. І все закінчувалося тим, що ще і була проплата за голосування”, – сказала екс-нардеп.

Разом з тим вона не виключила, що подібні технології могли використовуватися і в інших виборчих округах.

З архіву ПУ. "Лапотные вандалы": Росія пригрозила покарати Україну, перекривши Дніпро

субота, 19 жовтень 2019, 23:55

880 км Дніпро тече в Україні, але 485 км - в Росії, при цьому Україні належить менше половини територій водозбору річки. Кремль пішов на черговий варіант залякування України, цього разу за допомогою знищення або перенаправлення русла Дніпра як основної...

Хіти тижня. Таки "зрада" і вбивці будуть вільні? Україна ухвалила всі закони для амністії на Донбасі, - МЗС

субота, 19 жовтень 2019, 23:05

Україна ухвалила всі закони щодо амністії членів незаконних збройних формувань на Донбасі у межах Мінських угод. Вона запрацює після проведення місцевих виборів у Донецькій і Луганській областях, коли на окупованих територіях буде обрано легітимну укра...