Надія без надії, секс та алкоголь: Як Савченко оцінила свій провал на виборах

За льотчицю на найменшому мажоритарному окрузі України проголосувало всього вісім громадян.

Депутат Верховної Ради VIII скликання Надія Савченко пояснила свій провал на парламентських виборах низькими і брудними політичними технологіями, які використовували її конкуренти. Відповідну заяву вона зробила в ефірі телеканалу «Наш», передають Патріоти України.

За словами Савченко, на окрузі №51, де вона обиралася, конкуренти використовували низькі політичні технології, “що підходять рівню освіченості та інтелекту людей”.

“Технології, які були використані – це були технології з ряду: спочатку шар залякування, потім шар нібито порятунку від залякування, потім шар дешевого алкоголю, їжі, дешевого сексу. І все закінчувалося тим, що ще і була проплата за голосування”, – сказала екс-нардеп.

Разом з тим вона не виключила, що подібні технології могли використовуватися і в інших виборчих округах.

Відверто натякнув на "вагнерівців": Лукашенко заявив, що в центрі Мінська хотіли організувати "бійню"

вівторок, 4 серпень 2020, 19:45

Президент Білорусі зазначив, що не вірить, нібито подорожувати у Стамбул зручно через Мінськ. Бойовики ПВК «Вагнер» затримані в Білорусі зізналися, що їх направили в РБ і сказали чекати подальших вказівок. Про це заявив глава РБ Олександр Лукашенко в с...

Ніж в спину від "братушек" і азійських "братів": Сербія обрала китайські FK-3 замість російських С-300

вівторок, 4 серпень 2020, 19:40

Сербська армія отримає зенітно-ракетну систему китайського виробництва HQ-22 (FК-3 в експортному варіанті) замість російських комплексів С-300. Закупівля відбулася в рамках відповідного договору, на що вказує Річний звіт про діяльність публічної компан...