Надія без надії, секс та алкоголь: Як Савченко оцінила свій провал на виборах

За льотчицю на найменшому мажоритарному окрузі України проголосувало всього вісім громадян.

Депутат Верховної Ради VIII скликання Надія Савченко пояснила свій провал на парламентських виборах низькими і брудними політичними технологіями, які використовували її конкуренти. Відповідну заяву вона зробила в ефірі телеканалу «Наш», передають Патріоти України.

За словами Савченко, на окрузі №51, де вона обиралася, конкуренти використовували низькі політичні технології, “що підходять рівню освіченості та інтелекту людей”.

“Технології, які були використані – це були технології з ряду: спочатку шар залякування, потім шар нібито порятунку від залякування, потім шар дешевого алкоголю, їжі, дешевого сексу. І все закінчувалося тим, що ще і була проплата за голосування”, – сказала екс-нардеп.

Разом з тим вона не виключила, що подібні технології могли використовуватися і в інших виборчих округах.

Хіти тижня. Вибори, вибори..: Хто кому кум, брат, син і донька у новій Верховній Раді (фото)

понеділок, 19 серпень 2019, 11:00

За місяць новий парламент розпочне свою активну роботу. Попри усі обіцянки і декларації, у новому складі Верховної Ради, як і у попередніх скликаннях, будуть знову присутні і куми, і брати, і родичі впливових політиків. Інформація зібрана із відкритих ...

Хіти тижня. "Пожирає сам себе": Астролог розповів, як хвороба вбиває Медведчука

понеділок, 19 серпень 2019, 10:00

Популярний астролог Влад Росс заявив, що один з лідерів партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук має поганий гороскоп, який нібито обіцяє неприємності в тому числі і для самого політика, повідомляють Патріоти України. "У його гороскопі...