Надійної техніки на полі бою стане більше: Канадський виробник броньовиків Roshel відкриє завод в Україні

Канадська компанія Roshel, яка виробляє броньовані автомобілі Senator зокрема для потреб ЗСУ, планує частково локалізувати своє виробництво в Україні.

Броньовики Senator початково були створені для операцій правоохоронних органів Північної Америки, але їх адаптували до військових операцій в Україні. І вони себе добре зарекомендували на фронті. Про це в інтерв'ю Defense Archives розповів засновник та керівник компанії Роман Шимонов.

Після цього виробника засипали замовленнями оборонні відомства багатьох країн – від самої Канади до Південної Кореї. Аби впоратися із цим попитом, компанія розширює виробничі потужності.

Зараз на головному заводі Roshel в Канаді працюють понад 200 біженців з України. Багато з них прагнуть повернутися в Україну та працювати вже в українському філіалі компанії.

Від початку повномасштабного вторгнення компанія виготовила та поставила в Україну вже понад 1000 броньованих автомобілів Senator. Поставки були профінансовані урядами кількох країн – Канади, США, Німеччини та інших.

А ще сміявся з Байдена... У США зростають сумніви щодо психічного стану Трампа, - The Guardian

вівторок, 7 жовтень 2025, 7:50

Останні тижні поведінка президента США Дональда Трампа все більше викликає занепокоєння як усередині країни, так і за її межами. Його пости у соцмережах, використання фейкових відео та суперечливі заяви підживлюють дискусію щодо ментального стану глави...

На концерті Кобзона вдруге за жовтень аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 7 жовтня

вівторок, 7 жовтень 2025, 7:33

Другий день поспіль у окупантів понад 1000 вояків було вбито аба зазнало важких поранень. Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 07.10.25 орієнтовно склали: