"Надька пролетіла": Савченко встановила антирекорд на виборах у Раду, в мережі жартують

У мережі посміялися над кількістю голосів, що віддали за Надію Савченко, яка балотуваласяяк мажоритарник на виборах до Верховної Ради в окрузі № 51 у Донецькій області, повідомляють Патріоти України.

Так, Савченко набрала всього 8 голосів - це 1,20%. На даний момент в окрузі підрахували 100% голосів. В округ № 51 входить частина Горлівки, включаючи Зайцеве, і частина Бахмутського району.

Відзначають, що Надію Савченко обійшов лідер громадської організації "Ніхто крім нас", самовисуванець Олександр Ковальов. Щоб перемогти, йому вистачило 220 голосів - 33,03%.

Його найближчий конкурент, самовисуванець Володимир Веселкин набрав 18,61% (124 голоси). У мережі користувачі жорстоко висміяли такий програш Савченко.

"Газовый джекпот, или Как США и Румыния вместе ударили по Путину", - експерт

четвер, 22 серпень 2019, 17:28

"Визит румынского президента в Вашингтон ознаменовал небольшую, но важную победу в американской "Большой газовой игре", - пише у своєму блозі Артем Філіпенко, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Будущее Румынии и отношений Румынии с США очень...

Адвокат Трампа зустрічався з помічником Зеленського: Спливли цікаві подробиці

четвер, 22 серпень 2019, 17:12

Адвокат президента США Рудольф Джуліані мав зустріч з помічником президента України Андрієм Єрмаком у Мадриді та кілька разів розмовляв з ним по телефону протягом останніх тижнів. Джуліані підняв дві теми, які цікавлять президента США Дональда Трампа, ...