"Надька пролетіла": Савченко встановила антирекорд на виборах у Раду, в мережі жартують

У мережі посміялися над кількістю голосів, що віддали за Надію Савченко, яка балотуваласяяк мажоритарник на виборах до Верховної Ради в окрузі № 51 у Донецькій області, повідомляють Патріоти України.

Так, Савченко набрала всього 8 голосів - це 1,20%. На даний момент в окрузі підрахували 100% голосів. В округ № 51 входить частина Горлівки, включаючи Зайцеве, і частина Бахмутського району.

Відзначають, що Надію Савченко обійшов лідер громадської організації "Ніхто крім нас", самовисуванець Олександр Ковальов. Щоб перемогти, йому вистачило 220 голосів - 33,03%.

Його найближчий конкурент, самовисуванець Володимир Веселкин набрав 18,61% (124 голоси). У мережі користувачі жорстоко висміяли такий програш Савченко.

Бог не дослухався до молитов фінансиста вбивць українців: США конфіскують активи "православного" олігарха

п’ятниця, 3 лютий 2023, 11:38

Ухвалена в США поправка до бюджетного законодавства передбачає, що конфісковані кошти можуть бути спрямовані на відновлення України. Також повідомлялось, що Малафеєв фінансував російських терористів ''ЛДНР''.

"Захід - доктор Менгеле": Медведєв забився в істеричних конвульсіях через допомогу Україні

п’ятниця, 3 лютий 2023, 11:30

Колишній президент РФ Дмитро Медведєв вирішив змалювати в чорних фарбах економічне майбутнє України, при цьому звинувачуючи Захід у тому, що він нібито не бажає допомагати українській державі, передають Патріоти України. Черговий напад нав'язливих ідей...