"Надька пролетіла": Савченко встановила антирекорд на виборах у Раду, в мережі жартують

У мережі посміялися над кількістю голосів, що віддали за Надію Савченко, яка балотуваласяяк мажоритарник на виборах до Верховної Ради в окрузі № 51 у Донецькій області, повідомляють Патріоти України.

Так, Савченко набрала всього 8 голосів - це 1,20%. На даний момент в окрузі підрахували 100% голосів. В округ № 51 входить частина Горлівки, включаючи Зайцеве, і частина Бахмутського району.

Відзначають, що Надію Савченко обійшов лідер громадської організації "Ніхто крім нас", самовисуванець Олександр Ковальов. Щоб перемогти, йому вистачило 220 голосів - 33,03%.

Його найближчий конкурент, самовисуванець Володимир Веселкин набрав 18,61% (124 голоси). У мережі користувачі жорстоко висміяли такий програш Савченко.

СБУ перевіряє Укрексімбанк на предмет фінансування тероризму – ЗМІ

середа, 27 жовтень 2021, 21:51

Служба безпеки перевіряє можливе фінансування тероризму Укрексімбанком. Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на відповідь Офісу генерального прокурора на відповідний запит редакції, зазначають Патріоти України. . Як зазначається, 19 жовтня п...

"Вкрадені гроші "Приватбанку" таки пройшли через компанію "95-го кварталу": Гонтарева про офшори Зеленського

середа, 27 жовтень 2021, 21:09

Документи, показані в рамках розслідування Pandora Papers, свідчать, що транзакції коштів "Приватбанку" пройшли через офшорну компанію "95-го кварталу". Про це в інтерв'ю Радіо Свобода розповіла ексглава НБУ Валерія Гонтарева, коментуючи офшорний сканд...