На пропагандистському телемості з назвою "Надо поговорить", який показали на російському телебаченні 12 липня, виступила керівник Київського театру "Браво" Любов Титаренко, зазначають Патріоти України.
Вона висловилася на підтримку "русского міра", озвучивши популярну серед пропагандистів тезу про "братські народи", а також заявила, що на сході України йде "громадянська" війна. Трансляція програми велася на каналі "Россия 1".
"Ми, Росія і Україна, все життя, століттями жили в дружбі, любові, мирі. І сьогодні дуже важко у нас в країні. Йде війна, йде громадянська війна. Не боюсь цього сказати", – заявила жінка.
Титаренко додала, що телемости між Україною і РФ вважає доречними, однак перший телеміст, на її думку, потрібно провести з невизнаними "Л/ДНР".
"Люди живуть у злиднях. Навколо постріли, смерті, бабусі голодують, а у нас у Києві влада просто зажралась", – сказала вона.
"Ви знаєте, сьогодні небезпечно виходити ось так на велику аудиторію і говорити правду", – також заявила театралка.
Відзначимо, Титаренко не була присутня в студії росТБ. Пропагандисти показали її включення в ефір за допомогою відеозв'язку.
Обережно! Відео зняте пропагандистами!
Любов Титаренко – актриса, заслужений діяч мистецтв України. Була актрисою Київського академічного театру російської драми ім. Лесі Українки. Із 1991 року стала художнім керівником театру "Браво".
На території Білорусі нафтогін має розвилку в районі Мозиря: одна гілка спрямовує нафту до Новополоцька і далі до Німеччини, друга - до Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, передають Патріоти України . Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV вислови...
Міністерство оборони США не використало вчасно 910 мільйонів доларів, які були виділені на військову допомогу Україні. Про це повідомляє звіт аудиторів Operation Atlantic Resolve, передають Патріоти України. Згідно з оприлюдненим звітом за перший кварт...