Україна відновила транспортування російської нафта по південній ділянці нафтопроводу "Дружба" в напрямку Словаччини та Угорщини. Про це йдеться в заяві "Нафтогазу", передають Патріоти України.
"4 серпня АТ "Укртранснафта" вимушено зупинило транзит російської нафти українською ділянкою магістрального нафтопроводу "Дружба" у зв'язку з несплатою ПАТ "Транснафта" авансового платежу за транспортування нафти", - йдеться в повідомленні.
У компанії зазначили, що отримали оплату за транзит російської нафти від угорської нафтової компанії MOL і 10 серпня Україна відновила транспортування нафти по українській ділянці нафтопроводу.
При цьому "Укртранснафта" не отримала інформації про оплату транзиту нафти по Чехії. "Укртранснафта не отримала офіційного листа від "Транснафти" про те, що за транзит до Чехії сплатить компанія Mero, яка управляє ділянкою нафтопроводу "Дружба" в цій країні", – повідомили в компанії.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...