Українські захисники почали використовувати на передовій новітню українську реактивну систему залпового вогню "Буревій". Світлини системи на позиціях українських військових опублікували на сторінці 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців у Telegram, передають Патріоти України.
Як зазначається у дописі, це одні з перших кадрів використання української модернізації РСЗВ "Ураган" в польових умовах. До цього ці реактивні системи залпового вогню не були зафіксовані.
Як розповіли в 72 ОМБр, реактивна система оснащена цифровою системою управління вогню, включно із системою обміну інформацією на полі бою.
Як пише Defense Express, ззовні ця система подібна до РСЗВ "Ураган", що "пересаджена" на шасі Tatra T815-7 у колісній формулі 8х8. Утім наш "Буревій" різниться від своего радянського аналога. Зокрема, якщо говорити про "начинку", українська РСЗВ отримала цифрову систему управління вогнем, що дозволяє приймати цілеуказівку від БПЛА.
Ще одна особливість – можливість використовувати реактивні снаряди з підвищеною до 65 км дальністю стрільби, котрі КБ "Південне" розробляло в рамках програми "Тайфун-2".
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали:
На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...