Нагадує "Ураган", але більш сучасна: ЗСУ почали нищити окупантів новітньою системою залпового вогню "Буревій" (фото, відео)

Українські захисники почали використовувати на передовій новітню українську реактивну систему залпового вогню "Буревій". Світлини системи на позиціях українських військових опублікували на сторінці 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців у Telegram, передають Патріоти України.

Як зазначається у дописі, це одні з перших кадрів використання української модернізації РСЗВ "Ураган" в польових умовах. До цього ці реактивні системи залпового вогню не були зафіксовані.

Як розповіли в 72 ОМБр, реактивна система оснащена цифровою системою управління вогню, включно із системою обміну інформацією на полі бою.

Про РСЗВ "Буревій"

Як пише Defense Express, ззовні ця система подібна до РСЗВ "Ураган", що "пересаджена" на шасі Tatra T815-7 у колісній формулі 8х8. Утім наш "Буревій" різниться від своего радянського аналога. Зокрема, якщо говорити про "начинку", українська РСЗВ отримала цифрову систему управління вогнем, що дозволяє приймати цілеуказівку від БПЛА.

Ще одна особливість – можливість використовувати реактивні снаряди з підвищеною до 65 км дальністю стрільби, котрі КБ "Південне" розробляло в рамках програми "Тайфун-2".

"Астрономічні цифри": У Defence Express назвали кількість винищувачів для закриття неба над Україною і їхню вартість

понеділок, 30 січень 2023, 12:44

У Повітряних силах України оголосили реальну потребу у багатофункціональних винищувачах, які зможуть забезпечити охорону повітряного простору: це п'ять авіабригад або 180 літаків. Її навряд можливо вважати завищеною, проте кошти для неї потрібні астрон...

Обидві сторони розуміли, що буде далі: Воллес назвав останні слова Герасимова перед вторгненням РФ в Україну

понеділок, 30 січень 2023, 12:22

Генерал російської армії Валерій Герасимов, який менше трьох тижнів очолює угруповання військ РФ в Україні, ще до початку їхнього вторгнення озвучив мету війни. Він був упевнений, що росіяни більше "ніколи не будуть принижені". Про це розповів міністр ...