"Нагадує залежність від наркотиків": Кулеба розніс заклик до ФРН про запуск "Північного потоку-2"

Заклики у Німеччині запустити на деякий час трубопровід Газпрому Північний потік-2, а потім його закрити, є абсолютно ірраціональними. Їх можна порівняти з наркотичною залежністю, коли людина не усвідомлює руйнівних наслідків "останнього разу". Залежність від російського газу згубна. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передають Патріоти України.

У своєму Twitter-акаунті він піддав різкій критиці слова віцеспікера Бундестагу Вольфганга Кубики, який в ситуації з війною Росії проти України закликав відкрити ПП-2, щоб заповнити газові сховища на зиму. "Це нагадує наркотичну залежність, коли людина каже: "Тільки в останній раз!", не усвідомлюючи руйнівних наслідків кожного "останнього разу". Залежність від російського газу вбиває", - підкреслив Дмитро Кулеба.

Заява віцеспікера Кубікі про Північний потік-2

Німецький політик, віцеспікер Бундестагу Вольфганг Куби раніше в інтерв'ю RND закликав відкрити російський газопровід Північний потік-2, щоб заповнити газові сховища на зиму. Він зробив таку заяву в ситуації, коли Росія веде повномасштабну війну проти України.

Політик закликав відкрити трубу ПП-2 "якомога швидше". "Ми повинні відкрити "Північний потік-2" якомога швидше, щоб заповнити наші газові сховища на зиму. Немає вагомих причин не відкривати "Північний потік-2". Якщо таким чином до нас дійде більше газу, можливо, навіть весь гарантований контрактом обсяг, це допоможе людям не мерзнути взимку, і наша промисловість не понесе серйозних збитків", - підкреслив Вольфганг Кубики.

Втрати загарбників величезні: У лікарнях окупованого Луганська вже немає місць через поранених, - Гайдай

неділя, 25 вересень 2022, 11:57

Армія окупантів щодня зазнає значних втрат і змушена відступати. Серед бойовиків також багато поранених, яких уже немає де лікувати, передають Патріоти України. Очільник Луганської обласної військової адміністрації прокоментував ситуацію в лікарнях об...

Військова медикиня Мар'яна Мамонова, яка повернулася з полону, стала мамою - народила донечку

неділя, 25 вересень 2022, 11:50

Медикиня Мар'яна Мамонова, що днями була звільнена з російського полону разом з іншими захисниками "Азовсталі", народила донечку. Колишня бранка РФ стала мамою у Луцькому перинатальному центрі. Від звільнення Мар'яни до пологів минуло усього 4 дні. Про...