"Нагорода та знак якості": Порошенко відреагував на російські санкції проти нього (відео)

Петро Порошенко вважає введення проти нього російських санкцій "державною нагородою". Таке витікає їз вчорашньої заяви п'ятого президента, зазначають Патріоти України.

"Росія запровадила персональні санкції проти мене як п’ятого президента України. Вважаю, це як державна нагорода.

А крім того, проти Олега Синютки, проти Степана Кубіва і багатьох інших патріотів. Це – як знак якості", - наголосив політик.

За словами колишнього очільника держави, 6 років росіяни намагалися налякати українців, проте Україна руйнувала плани РФ створити Новоросію.

Нагадаємо: Росія розширила список осіб, щодо яких вводить спеціальні економічні заходи. До переліку додали 41 нардепа Верховної Ради, зокрема, й Петра Порошенка.

Кремль готує новий наступ: Чому війна в Україні може затягнутися ще на два роки

четвер, 2 квітень 2026, 23:55

Росія готується до нової наступальної кампанії в Україні, а війна може затягнутися ще на один-два роки. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела, знайомі з обговореннями в Кремлі та ситуацією на фронті, передають Патріоти України. Ознаки акт...

Питання дозріло і перезріло: Міноборони відреагували на вбивство військового ТЦК - зміни до мобілізації обіцяють незабаром

четвер, 2 квітень 2026, 23:23

Влада дотримується політики страуса, покладаючи непопулярне і складніше рік від року питання з президента очільників військових адміністрацій та нацполіції на "крайніх" - військоматівців, роблячи певну категорію військових жупелом суспільного невдоволення