
Ватажку приватної військової кампанії "Вагнера" Євгену Пригожину повернули нагородний пістолет, вилучений під час обшуків після так званого "маршу справедливості". Зброю військовому злочинцеві подарував міністр оборони Російської Федерації Сергій Шойгу. Видання "Фонтанка" пише, що Пригожину повернули весь арсенал, знайдений у його будинку, в тому числі й нагородний Glock, передають Патріоти України.
"4 липня на початку 17:00 до будівлі управління ФСБ по Петербургу і Ленобласті на Ливарному проспекті під'їхали BMW 7-ої серії і супроводжуючий його Land Cruiser з охороною. Кортеж припаркувався біля будинку 25 по Шпалерній вулиці. Задні двері BMW відкрилися, звідти вийшов Євген Пригожин і, пройшовши буквально кілька метрів, сам відкрив казенну масивну двері, праворуч від якої історично висить вивіска "Приймальня", - йдеться у повідомленні.
Відзначається, що раніше ватажка ПВК запросили для повернення йому зброї, вилученої в ході обшуків 24 червня в заміській резиденції в елітному котеджному селищі "Північний Версаль" в Приморський районі Санкт-Петербурга. Пригожину повернули два карабіна "Сайга", нарізний австрійський карабін Steyr Mannlicher, напівавтоматичну гвинтівку "АРка" та ще кілька рушниць і пістолетів, в тому числі іменний Glock, який вручив особисто Шойгу.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...