Награбоване вивозили фурами: Окупант розповів, як військові РФ мародерили на Київщині

Під час тимчасової окупації частини Київської області російські військові займались мародерством. Окупанти грабували цілі магазини, а награбоване вивозили фурами на територію Білорусі, передають Патріоти України.

Про це в інтерв'ю виданню "Важные истории" розповів російський військовий Данило Фролкін, який був безпосереднім учасником тих подій. До того ж він стверджує, що оптовим мародерство займались лише командири, тоді як рядові військові крали лише "всяку фігню".

На запитання про пограбування та мародерство Фролкін відповів, що він та його товариші брали у місцевих будинках лише "всяку фігню": пляшку вина чи пива, мангал, продукти.

Водночас військовий не заперечує, що російські загарбники займалися оптовим мародерством у Андріївці Київської області. За його словами, особливо в цьому відзначився заступник командира по тилу полковник В'ячеслав Клобуков.

"Він пи*див холодильники у магазинах. Потім знаходили магазини з кросівками, з будь-яким одягом – це теж все вивозилося. Фури вивозили. Коли ми приїхали до Білорусі, я бачив ці дві фури", – зізнався російський окупант.

Після 52 місяців окупації: Ворог тікає з Кінбурнської коси. Над півостровом замайорів прапор України (відео)

четвер, 25 червень 2026, 14:32

Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...

Смерть "Шахедам": У Латвії лише за рік збудували завод з виробництва ракет ППО Mark I

четвер, 25 червень 2026, 14:18

У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...