Награбоване вивозили фурами: Окупант розповів, як військові РФ мародерили на Київщині

Під час тимчасової окупації частини Київської області російські військові займались мародерством. Окупанти грабували цілі магазини, а награбоване вивозили фурами на територію Білорусі, передають Патріоти України.

Про це в інтерв'ю виданню "Важные истории" розповів російський військовий Данило Фролкін, який був безпосереднім учасником тих подій. До того ж він стверджує, що оптовим мародерство займались лише командири, тоді як рядові військові крали лише "всяку фігню".

На запитання про пограбування та мародерство Фролкін відповів, що він та його товариші брали у місцевих будинках лише "всяку фігню": пляшку вина чи пива, мангал, продукти.

Водночас військовий не заперечує, що російські загарбники займалися оптовим мародерством у Андріївці Київської області. За його словами, особливо в цьому відзначився заступник командира по тилу полковник В'ячеслав Клобуков.

"Він пи*див холодильники у магазинах. Потім знаходили магазини з кросівками, з будь-яким одягом – це теж все вивозилося. Фури вивозили. Коли ми приїхали до Білорусі, я бачив ці дві фури", – зізнався російський окупант.

Замість Маляр: Хто став новою заступницею міністра оборони

субота, 30 вересень 2023, 16:53

Ганну Маляр на посаді заступниці міністра оборони замінила Наталія Калмикова. Про це у суботу, 30 вересня, Маляр повідомила у Telegram, передають Патріоти України. Ексзаступниця міністра оборони опублікувала фото з Калмиковою та зазначила, що воно було...

Повітряні тривоги в Румунії: Мер прикордонного міста заявив, що жителів "змушують панікувати"

субота, 30 вересень 2023, 16:18

Близько опівночі в п’ятницю, 29 вересня, жителі румунських повітів Галац і Тульча отримали сповіщення від влади про те, що вони мають сховатися, оскільки існує ймовірність "падіння об'єктів з повітряного простору", повідомляють Патріоти України. Як пиш...