
Українська розвідка оприлюднила перехоплену розмову окупанта з дружиною, де той пояснює, чому так довго затримується на війні, та зазначає, що треба шукати якісь виходи. Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України, передають Патріоти України.
За його словами, командир корпусу повідомив, що вони тут залишаться ще надовго: "Наша бригада, хоч і на Сахаліні, найвідсталіша. Всі по чотири місяці, потім по три місяці. А ми тут на півроку. Командир що буде говорити? Я йому вже не вірю, якщо він мені з продовженням не допоміг і обдурив. Чого йому далі вірити?", - жаліється окупант
Російський загарбник зазначає, що на Сахаліні, де дислокується його частина, вже нікого не залишилось, оскільки всіх кинули в Україну. Тому йому треба отримати якусь довідку про хворобу. Можливо, тоді відпустять додому. На питання жінки, чому саме так довго вони там перебувають, і чи їхня бойова частина найбільша, вона отримує відповідь – "Найбільш тупа частина".
На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...