"Найбільша відповідальність - у президента": Зеленський назвав умови своїх зустрічей із олігархами

Президент України Володимир Зеленський розповів, у яких випадках готовий зустрічатися з олігархами. Про це глава держави заявив на брифінгу за результатами зборів фракції "Слуга народу" у Трускавці, передають Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

Зокрема, законом про олігархів передбачена адміністративна та дисциплінарна відповідальність за неповідомлення про зустріч з олігархами. Відповідаючи на запитання про те, яка відповідальність у такому випадку передбачена для президента, Зеленський зазначив, що вона є найбільшою.

"У мене найбільша відповідальність, яка є через такі зустрічі. Тому я зацікавлений, щоб вони були публічні. У мене відповідальність політична. Це вдарить по президенту, по Офісу президента, по рейтингу влади й потім по рейтингу партії, тому що рейтинг партії "Слуга народу" дуже сильно залежить від рейтингу президента Зеленського. Тому політична відповідальність - це найпотужніша відповідальність, яка в мене є", - відповів президент.

Зеленський також наголосив, що його зустрічі з представниками великого бізнесу на сто відсотків мають відбуватися в Офісі президента. За словами глави держави, у таких зустрічах він зацікавлений в контексті, наприклад, боротьби з коронавірусом.

"Я буду зацікавлений у зустрічі з великим бізнесом перед тим, як ми точно знатимемо, що Україна буде приймати Олімпіаду. Це треба буде готувати заздалегідь. І не тільки зимову Олімпіаду. Я говорю про інфраструктуру спортивну. Нам не вистачатиме державних коштів, якщо ми хочемо побудувати реально спортивно потужну інфраструктуру і потужний менеджмент", - зазначив президент. За словами Зеленського, інші зустрічі з олігархами його не цікавлять.

Хіти тижня. "Плевать, в кого из Зе-команды могли стрелять, когда власть сознательно унижает честь и профессионализм тех, кто спецоперацию планировал и осуществлял", - Олена Кудренко

субота, 27 листопад 2021, 16:00

"Ви готові до "і тюрми, і суми"? (С) Помните тень страха на лице Зеленской, во время интервью Наталье Мосейчук? Я уверена, что они НЕ готовы. Внутренне они сжались в комочек, поджали под себя коленки и судорожно стали подгребать под себя все силы в стр...

"Путін без жалю прощається з демократичними політиками – навіть якщо співпрацює з ними довго", - Портников

субота, 27 листопад 2021, 15:45

"Федеральна канцлерка Анґела Меркель висловила жаль через те, що до закінчення терміну її повноважень не вдалося провести зустрічі в «нормандському форматі». Німецька канцлерка докладала величезних зусиль, щоб ця зустріч відбулася і зрозуміло чому. Вон...