"Найбільша відповідальність - у президента": Зеленський назвав умови своїх зустрічей із олігархами

Президент України Володимир Зеленський розповів, у яких випадках готовий зустрічатися з олігархами. Про це глава держави заявив на брифінгу за результатами зборів фракції "Слуга народу" у Трускавці, передають Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

Зокрема, законом про олігархів передбачена адміністративна та дисциплінарна відповідальність за неповідомлення про зустріч з олігархами. Відповідаючи на запитання про те, яка відповідальність у такому випадку передбачена для президента, Зеленський зазначив, що вона є найбільшою.

"У мене найбільша відповідальність, яка є через такі зустрічі. Тому я зацікавлений, щоб вони були публічні. У мене відповідальність політична. Це вдарить по президенту, по Офісу президента, по рейтингу влади й потім по рейтингу партії, тому що рейтинг партії "Слуга народу" дуже сильно залежить від рейтингу президента Зеленського. Тому політична відповідальність - це найпотужніша відповідальність, яка в мене є", - відповів президент.

Зеленський також наголосив, що його зустрічі з представниками великого бізнесу на сто відсотків мають відбуватися в Офісі президента. За словами глави держави, у таких зустрічах він зацікавлений в контексті, наприклад, боротьби з коронавірусом.

"Я буду зацікавлений у зустрічі з великим бізнесом перед тим, як ми точно знатимемо, що Україна буде приймати Олімпіаду. Це треба буде готувати заздалегідь. І не тільки зимову Олімпіаду. Я говорю про інфраструктуру спортивну. Нам не вистачатиме державних коштів, якщо ми хочемо побудувати реально спортивно потужну інфраструктуру і потужний менеджмент", - зазначив президент. За словами Зеленського, інші зустрічі з олігархами його не цікавлять.

Ключові траси на Крим- під вогневим контролем ЗСУ: які передумови деокупації півострову.

понеділок, 28 листопад 2022, 18:07

На мою думку, звільнення правобережжя Херсонщини – це можливість для проведення каскадного характеру деокупації Криму. Після звільнення правобережжя Херсонщини й самого обласного центру, українські військові впритул наблизилися до Криму, що дає змогу ...

Ворогам дістається: ЗСУ тримають лівий берег Херсонської області під вогневим контролем, - полковник СБУ

понеділок, 28 листопад 2022, 17:43

Збройні сили України тримають позиції ворога під вогневим контролем на лівому березі Дніпра Херсонської області. Полковник СБУ Роман Костенко заявив в ефірі телеканалу "Еспресо", що українські захисники успішно протистоять російським окупантам, передаю...