Найбільше загиблих зараз під Кураховим та Ізюмом: Генштаб озвучив втрати окупантів у війні з Україною станом на 27 квітня

У Генштабі оприлюднили нові дані втрат росіян з моменту вторгнення на територію суверенної держави Україна. За два місяці окупанти втратили понад 22 тисячі 400 вояків, передають Патріоти України.

Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 27.04 орієнтовно склали:

  • особового складу близько 22400 (+300) осіб ліквідовано,
  • танків ‒ 939 (+21) од,
  • бойових броньованих машин / APV ‒ 2342 (+34) од,
  • артилерійських систем – 421 (+5) од,
  • РСЗВ - 149 (+0) од,
  • засоби ППО - 71 (+2) од,
  • літаків – 185 (+1) од,
  • гелікоптерів – 155 (+1) од,
  • автомобільної техніки - 1666 (+23) од,
  • кораблі /катери- 8 (+0) од,
  • цистерн з ПММ - 76 (+0),
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня - 207 (+2).
  • спеціальна техніка - 31 (+0).
  • пускові установки ОТРК - 4 (+0).

Найбільші втрати противника (минулої доби) спостерігалися на Курахівському та Ізюмському напрямках.

Почаївську лавру перевірять на заборонені зв’язки із Московським патріархатом

середа, 24 червень 2026, 20:17

Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...

Бульбафюрер все зробив по-тихому: Ретранслятори в Білорусі, які коригували російські удари по Півночі Україні, вже не працюють - Зеленський

середа, 24 червень 2026, 20:03

Президент Володимир Зеленський у коментарі журналістам заявив, що ретранслятори у Білорусі, які допомагали російським дронам влучати по Україні, перестали працювати з 22 червня, передають Патріоти України. . За словами глави держави, головнокомандувач...