Найбільший одержувач субсидій: У FT розповіли, що чекає на Україну після вступу до ЄС

Після того як Україна стане членом Євросоюзу, вона може розраховувати на 186 млрд євро субсидій з бюджету блоку. Про це пише видання Financial Times, передають Патріоти України.

Згідно з підрахунками журналістів, розширення ЄС і приєднання до нього нових країн призведе до збільшення бюджету блоку на 256,8 млрд євро. Це становить приблизно 21% зростання порівняно з поточним обсягом.

Журналісти вважають, що Україна, після приєднання до ЄС, стане найбільшим одержувачем субсидій від блоку. Насамперед це торкнеться сфери сільського господарства. У цій сфері Україна потіснить Францію з першого місця.

У матеріалі йдеться, що за сім років Україна може отримати 96,5 млрд євро від Спільної аграрної політики Євросоюзу. Однак, якщо ЄС і погодиться саме на такі виплати, то це призведе до скорочення сільськогосподарських субсидій для інших членів блоку приблизно на 20%.

Також, як повідомляється, в України буде право отримати виплати в розмірі 61 млрд євро з інших фондів Європейського Союзу.

Видання зазначило, що вступ до ЄС — це не тільки шанс України на економічне зростання, а й можливість збільшити свій політичний вплив і розширити внутрішні ринки.

Єдина перспектива - смерть: У СБУ прокоментували причетність до вбивства Іллі Киви

понеділок, 11 грудень 2023, 16:47

В українській службі безпеки розповіли, чи причетні працівники спецслужби до вбивства колишнього нардепа та колаборанта Іллі Киви. Про це вони написали у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України. Вони наголосили на тому, що СБУ проводить без...

Розвідка Британії розкрила план РФ щодо Авдіївки й розповіла про успіхи ЗСУ

понеділок, 11 грудень 2023, 16:22

Збройні сили України провели успішні контратаки на локальному рівні, щоб російські окупанти не мали можливості встановити повний контроль над селом Степове біля міста Авдіївка. Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії у мережі X (Twitter...