"Найбільший прорив ще попереду": Генерал Тарнавський запевнив, що зима не зупинить український наступ

Командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія" Олександр Тарнавський заявив, що зима не зупинить наступ Києва, а найбільший прорив ще попереду, передають Патріоти України.

"Погода може стати серйозною перешкодою під час наступу, але, враховуючи, як ми просуваємося вперед, в основному без техніки, я не думаю, що вона сильно вплине на контрнаступ", - сказав він в інтерв'ю CNN.

Сильні осінні дощі можуть зробити землю сирою і ускладнити пересування важкої техніки, наприклад танків, але Тарнавський каже, що українські сили пересуваються невеликими групами, в основному пішки.

Генерал заявив, що великий прорив України – ще попереду. "Я думаю, це станеться після Токмака. На даний момент вони розраховують на глибину своєї лінії оборони там. Є поєднання невеликих шкідливих груп оборони противника, які в даний час розміщені дуже точно і компетентно. Але дії наших бійців змушують їх повільно відступати, коли вони стикаються з нашими штурмовими загонами. Токмак - це мета-мінімум. Головна мета - дістатися до наших державних кордонів", - сказав він.

Тарнавський також зазначив, що удари по Криму важливі для успіху контрнаступу. "Успіх наступальних операцій полягає не тільки у знищенні противника перед вами, це також у знищенні місць зосередження техніки, особового складу і особливо у знищенні командних центрів. Дезорганізація їх сил шляхом руйнування їх командних центрів на більш високому рівні призводить до безладу на полі бою. Знищений командир - це зруйнована ланка управління, без нього неможливі злагоджені дії. [Удар по штабу Чорноморського флоту Росії] дає нам надію на майбутнє. Я маю на увазі, що у нас є можливості вразити їх не тільки спереду, але і в тилу. А коли розумієш, що ворогові спекотно в тилу, це піднімає бойовий дух наших солдатів", - додав Тарнавський.

"Є три плацдарми": Експерт оцінив ситуацію на лівому березі Херсонщини і назвав головне завдання ЗСУ

понеділок, 11 грудень 2023, 8:57

Українські захисники розгорнули три плацдарми на лівому березі Херсонської області і намагаються відкинути окупантів якомога далі. Про це заявив військовий аналітик, колишній співробітник Служби безпеки України Іван Ступак, передають Патріоти України....

Росія "сильнішає" через війну в Україні, а "500-річне панування Заходу "добігає кінця", – Лавров

понеділок, 11 грудень 2023, 8:24

Недоімперія робить надзусилля, щоб переконати світ у необхідності поступок Москві, щоб уникнути краху на обраному Путіним кривавому шляху. Росія стала сильнішою в результаті "конфлікту" в Україні - так само, як вона стала сильнішою, здобувши перемогу н...