"Найбільший прорив ЗСУ ще попереду": Генерал Тарнавський назвав ключове місто в обороні РФ на півдні України

"Найбільший прорив ЗСУ ще попереду": генерал Тарнавський назвав ключове місто в обороні РФ на півдні України

Зима не стане перепоною для продовження контрнаступу Сил оборони України, оскільки українські воїни присуваються переважно без техніки та невеликими групами. Найбільший прорив на фронті ще попереду – для подальшого успіху українським силам необхідно щонайменше досягти міста Токмак у Запорізькій області, передають Патріоти України.

Про це сказав виданню CNN командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія" бригадний генерал Олександр Тарнавський. За його словами, погода взимку може стати перешкодою, але навряд чи сильно вплине на контрнаступ ЗСУ.

Генерал вважає, що великий прорив України на фронті ще попереду. "Я думаю, це станеться після Токмака. Наразі вони (російські окупанти. – Ред.) розраховують на глибину своєї лінії оборони там", – сказав він.

Командувач додав, що Токмак – це ціль-мінімум, а головна ціль – дістатися державних кордонів України. Тарнавський зазначив, що найсерйознішою проблемою є не "лінія Суровікіна", а "перехрестя, лінії дерев та мінні поля між лініями дерев".

"Існує поєднання невеликих шкідливих груп оборони противника, які в цей час розміщені дуже точно та грамотно. Але дії наших бійців змушують їх повільно відступати, коли вони стикаються з нашими штурмовими загонами", – наголосив бригадний генерал.

За гроші можна все? Скандальний блогер Мирослав Олешко міг виїхати з України з "довідкою" за $15 тис., - ЗМІ

вівторок, 5 грудень 2023, 11:24

Мирослав Олешко (Фото:oleshkomyroslav/Instagram). Скандальний блогер Мирослав Олешко, який утік з України і заявив на своєму YouTube-каналі, що люди мають радіти за нього, міг виїхати за кордон із "довідкою" за $15 тис. . Про це повідомляють журналісти...

Для маскування навіть пройшов "полон" РФ: Ексзаступник глави громади на Сумщині шпигував для ФСБ

вівторок, 5 грудень 2023, 10:50

Служба безпеки затримала ексзаступника голови громади на Сумщині, який виявився агентом Росії і збирав для окупантів інформацію про сили оборони на території області, передають Патріоти України. Дослівно: "Контррозвідка Служби безпеки викрила "законсер...