
Український бізнесмен і голова Миколаївської ОВА Віталій Кім розповідає про особисте життя неохоче. Фотографії його сім'ї і дружини рідко зустрінеш в його соціальних мережах, тим більше зараз, коли Миколаїв і область під щоденними обстрілами рашистів, передають Патріоти України.
Проте в своєму щільному графіку він зміг виділити трохи часу для сестри, з якою, ймовірно, зустрівся після довгої розлуки. На своїй сторінці в Instagram Кім опублікував спільне з сестрою Ольгою Селфі.
"Привіт, сестричка", - підписав знімок політик. Про те, чи живе сестра Кіма в Миколаєві, і чим вона займається, нічого не відомо. Своє генеалогічне древо Миколаївський губернатор воліє тримати подалі від цікавих поглядів. У коментарях шанувальники Кіма відзначають разючу схожість між братом і сестрою, а також підкреслюють сяючу красу Ольги:

"Яка красива сестра у вас".
"Які милі. Щастя вам".
"Ооо! Так у вас ще й сестра красуня!"
"Найдорожчі зустрічі! Хай щастить!"
"Дуже гарна сестра, пристойний пан Кім".
"Наші найсміливіші, наші найкращі".
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....