Найдорожчий урядовець України: ЗМІ розкопали дві бухгалтерії зарплати міністра внутрішніх справ Авакова

На запит ЗМІ МВС офіційно видало довідку про зарплатню свого очільника, котра вдвічі відрізняється від даних оприлюднених Кабміном.

За грудень 2019-го голова МВС Арсен Аваков отримав "на руки" 76,4 тис. грн - заробітна плата плюс премія. Про це НВ повідомили в МВС, надіславши письмову відповідь на запит редакції, зазначають Патріоти України.

Як випливає з відповіді міністерства, Аваков отримує не тільки оклад (без податків той становить 16 тис. грн на місяць), а й цілу низку надбавок.

Щомісяця очільнику МВС доплачують (ще до податків): за вислугу років (5 280 грн. платили до 6 грудня, а з 7-го підвищили до 5 760 грн); за інтенсивність праці (16 тис. грн); за роботу з документами, що містять держтаємницю, і за виконання функцій держексперта з питань держтаємниці (по 3 200 грн). В цілому виходить 44 160 грн до податків.

При цьому, як уточнили в МВС, існує ще і щомісячна премія, яку схвалює віцепрем'єр - «за особистий внесок в загальний результат роботи».

За грудень Аваков отримав не тільки всі перераховані вище доплати, але й середню з/п за відпустку і за відрядження, а також індексацію. У підсумку "на руки" міністру видали 39 328 грн. Плюс його преміювали ще на 37 тис. грн.

А значить, в цілому Аваков заробив за останній місяць минулого року 76,4 тис. грн.

Раніше прес-служба Кабміну повідомляла, що в грудні зарплата голови МВС склала 186 тис. грн, з яких йому виплатили 150 тис. грн.

Чому цифри, надані Кабміном, сильно відрізняються від інформації МВС, в прес-службі останнього відомства пояснили просто: додаткові виплати можуть проходити не через внутрішню бухгалтерію міністерства.

Хіти тижня. Після часткового успіху 18 лютого окупанти намагались відбити ще шмат української землі: "ВСУ отбили атаку оккупантов: противник бежал, бросив своего раненого умирать", - Бутусов

середа, 26 лютий 2020, 23:30

Користуючись повною темрявою, противник зробив спробу перетнути Бахмутську трасу і потай зайти на опорник. "Сегодня, 22 февраля, ночью, штурмовая группа 4-й мотострелковой бригады ВС РФ предприняла попытку атаковать опорный пункт 1-го батальона 93-й ме...

"Ибо нех...й шастать": ЗСУ на Донбасі завдали смертельного удару по окупантах

середа, 26 лютий 2020, 22:21

Найманці "ЛНР" вже збирають гроші на похорон "колег". У середу, 26 лютого, в зоні дії Операції Об'єднаних сил в Луганській області бойовики так званої "ЛНР" зазнали втрат. Про це на своїй сторінці в Twitter повідомив волонтер Роман Донік, передають Пат...