Найдорожчий урядовець України: ЗМІ розкопали дві бухгалтерії зарплати міністра внутрішніх справ Авакова

На запит ЗМІ МВС офіційно видало довідку про зарплатню свого очільника, котра вдвічі відрізняється від даних оприлюднених Кабміном.

За грудень 2019-го голова МВС Арсен Аваков отримав "на руки" 76,4 тис. грн - заробітна плата плюс премія. Про це НВ повідомили в МВС, надіславши письмову відповідь на запит редакції, зазначають Патріоти України.

Як випливає з відповіді міністерства, Аваков отримує не тільки оклад (без податків той становить 16 тис. грн на місяць), а й цілу низку надбавок.

Щомісяця очільнику МВС доплачують (ще до податків): за вислугу років (5 280 грн. платили до 6 грудня, а з 7-го підвищили до 5 760 грн); за інтенсивність праці (16 тис. грн); за роботу з документами, що містять держтаємницю, і за виконання функцій держексперта з питань держтаємниці (по 3 200 грн). В цілому виходить 44 160 грн до податків.

При цьому, як уточнили в МВС, існує ще і щомісячна премія, яку схвалює віцепрем'єр - «за особистий внесок в загальний результат роботи».

За грудень Аваков отримав не тільки всі перераховані вище доплати, але й середню з/п за відпустку і за відрядження, а також індексацію. У підсумку "на руки" міністру видали 39 328 грн. Плюс його преміювали ще на 37 тис. грн.

А значить, в цілому Аваков заробив за останній місяць минулого року 76,4 тис. грн.

Раніше прес-служба Кабміну повідомляла, що в грудні зарплата голови МВС склала 186 тис. грн, з яких йому виплатили 150 тис. грн.

Чому цифри, надані Кабміном, сильно відрізняються від інформації МВС, в прес-службі останнього відомства пояснили просто: додаткові виплати можуть проходити не через внутрішню бухгалтерію міністерства.

"Зачистки" в розпалі: Путін розправився з розробниками гіперзвукових технологій - вирок отримав ще один вчений-інженер

вівторок, 28 травень 2024, 6:28

Суд Санкт-Петербурга виніс вирок Анатолію Маслову. Він обіймав посаду головного наукового співробітника Інституту теоретичної та прикладної механіки Сибірського відділення РАН. Наразі його звинуватили в держзраді і засудили до чотирнадцяти років колоні...

Будують наче бліни печуть: Новий китайський корвет дуже стурбував воєнних аналітиків Заходу

вівторок, 28 травень 2024, 5:58

Теперішні військово-морські маневри КНР навколо Тайваня тим більше загострюють проблему. Китай побудував та почав випробовувати новий малопомітний корвет. Іноземні аналітики вперше помітили незвичайний корабель довжиною близько 90 м, який будували на в...