Найдорожчий урядовець України: ЗМІ розкопали дві бухгалтерії зарплати міністра внутрішніх справ Авакова

На запит ЗМІ МВС офіційно видало довідку про зарплатню свого очільника, котра вдвічі відрізняється від даних оприлюднених Кабміном.

За грудень 2019-го голова МВС Арсен Аваков отримав "на руки" 76,4 тис. грн - заробітна плата плюс премія. Про це НВ повідомили в МВС, надіславши письмову відповідь на запит редакції, зазначають Патріоти України.

Як випливає з відповіді міністерства, Аваков отримує не тільки оклад (без податків той становить 16 тис. грн на місяць), а й цілу низку надбавок.

Щомісяця очільнику МВС доплачують (ще до податків): за вислугу років (5 280 грн. платили до 6 грудня, а з 7-го підвищили до 5 760 грн); за інтенсивність праці (16 тис. грн); за роботу з документами, що містять держтаємницю, і за виконання функцій держексперта з питань держтаємниці (по 3 200 грн). В цілому виходить 44 160 грн до податків.

При цьому, як уточнили в МВС, існує ще і щомісячна премія, яку схвалює віцепрем'єр - «за особистий внесок в загальний результат роботи».

За грудень Аваков отримав не тільки всі перераховані вище доплати, але й середню з/п за відпустку і за відрядження, а також індексацію. У підсумку "на руки" міністру видали 39 328 грн. Плюс його преміювали ще на 37 тис. грн.

А значить, в цілому Аваков заробив за останній місяць минулого року 76,4 тис. грн.

Раніше прес-служба Кабміну повідомляла, що в грудні зарплата голови МВС склала 186 тис. грн, з яких йому виплатили 150 тис. грн.

Чому цифри, надані Кабміном, сильно відрізняються від інформації МВС, в прес-службі останнього відомства пояснили просто: додаткові виплати можуть проходити не через внутрішню бухгалтерію міністерства.

Російські окупанти вирішили оголосити мобілізацію на захоплених територіях Херсонщини. Готуються списки

середа, 28 вересень 2022, 5:05

Окупаційна влада Херсонської області видала розпорядження про проведення мобілізації у Херсонській області. Про це повідомляють російські Telegram-канали. Зокрема пабліки поширюють фото документа, у якому йде мова про підготовку мобілізації на територі...

Більше HIMARS: США готують для України новий пакет військової допомоги на понад $1 млрд - Reuters

середа, 28 вересень 2022, 4:43

Сполучені Штати готують новий пакет військової допомоги на суму 1,1 мільярда доларів для протистояння України проти Росії на тлі так званих "референдумів", проведених РФ на окупованих територіях. Про це пише Reuters із посиланням на офіційних осіб США....