Найгарячіша точка: Експерт сказав, чи можливе звільнення ЗАЕС військовим шляхом

У найближчій перспективі звільнення Запорізької атомної електростанції від російським окупантів військовим шляхом неможливе, передають Патріоти України.

Схоже, РФ намагається розіграти карту ядерного шантажу - зроблено заяви для залякування європейців, розповів військовий експерт Олексій Мельник в ефірі ТСН.

За його словами, військовий шлях звільнення АЕС повністю виключається, оскільки в такому разі ризик виникнення катастрофи стає лише вищим.

"Наразі, в найближчій перспективі - ні (неможливе звільнення ЗАЕС військовим шляхом - Ред.). Це найгарячіша точка, до якої прикута увага усього світу. Схоже на те, що Росія намагається розіграти карту ядерного шантажу. Є заяви, які звучать для залякування Європи…", - зазначив Мельник.

Нагадаємо, вороги контролюють ЗАЕС з 4 березня. Загарбники також взяли під контроль Енергодар - місто-супутник атомної електростанціх.

Супротивники вже не раз обстрілювали територію АЕС, було пошкоджено низку об'єктів. Влада України просила про допомогу у вирішенні конфлікту у Міжнародного агентства з атомної енергії.

Режим Путіна може впасти через мобілізацію: Експерт озвучив можливий сценарій

неділя, 25 вересень 2022, 7:50

Протести в Росії через оголошену в країні мобілізацію можуть стати початком зміни влади в РФ, якщо їх очолить "серйозна організаційна сила". Цю роль може взяти на себе Федеральна служба безпеки (ФСБ) Росії. Таку думку в ексклюзивному інтерв'ю "Обозрева...

У Росії заявили про три хвилі мобілізації - вже зараз беруть без військового досвіду та схильних до алкоголізму (відео)

неділя, 25 вересень 2022, 7:43

У Росії заявляють, що оголошена президентом Володимиром Путіним "часткова" мобілізація проходитиме в три етапи. Усі три хвилі планується провести до 10 листопада, передають Патріоти України. Як повідомляє телеканал "Дождь", в одному з військкоматів сі...