Найгарячіша точка: Експерт сказав, чи можливе звільнення ЗАЕС військовим шляхом

У найближчій перспективі звільнення Запорізької атомної електростанції від російським окупантів військовим шляхом неможливе, передають Патріоти України.

Схоже, РФ намагається розіграти карту ядерного шантажу - зроблено заяви для залякування європейців, розповів військовий експерт Олексій Мельник в ефірі ТСН.

За його словами, військовий шлях звільнення АЕС повністю виключається, оскільки в такому разі ризик виникнення катастрофи стає лише вищим.

"Наразі, в найближчій перспективі - ні (неможливе звільнення ЗАЕС військовим шляхом - Ред.). Це найгарячіша точка, до якої прикута увага усього світу. Схоже на те, що Росія намагається розіграти карту ядерного шантажу. Є заяви, які звучать для залякування Європи…", - зазначив Мельник.

Нагадаємо, вороги контролюють ЗАЕС з 4 березня. Загарбники також взяли під контроль Енергодар - місто-супутник атомної електростанціх.

Супротивники вже не раз обстрілювали територію АЕС, було пошкоджено низку об'єктів. Влада України просила про допомогу у вирішенні конфлікту у Міжнародного агентства з атомної енергії.

"Знайшли банку тушкованки і розвели водою з Дніпра": Окупанти на лівобережжі Херсонщини поскаржилися, що їх "кинуло" командування

середа, 29 листопад 2023, 9:56

Військовослужбовці армії Росії, які перебувають на окупованій частині лівобережжя Херсонщини, пожалілися на своє командування. Загарбники заявили, що воно їх "кинуло" не тільки з озброєнням, а й із їжею та виплатами, передають Патріоти України. Водноч...

Самі потрапили до пастки, яку зробили для ЗСУ: У Генштабі назвали несподівану причину загибелі десятків окупантів

середа, 29 листопад 2023, 9:52

810-та бригада морської піхоти ЗС РФ, по якій ЗСУ завдали влучного удару, помстившись за загибель українських бійців з 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади, втратила близько 50 солдатів через підриви на власних мінах. Про це повідомив речник Генерал...