
"Дніпровський районний суд м. Києва звільнив з-під варти екс-главу МОЗ Криму Петра Михальчевського, який звинувачується в державній зраді, змінивши йому запобіжний захід на домашній арешт. Віват турботливому Конституційному суду! Чекаємо засідання по Вишинському і Єфремову...", - написала вона. Як повідомляв УНІАН, на початку січня 2018 року співробітники СБУ виявили у Києві колишнього так званого «міністра охорони здоров’я Криму» Михальчевського.
Під час обшуку оперативники СБУ вилучили у Михальчевського паспорт громадянина РФ, «службове посвідчення» за підписом так званого «глави Криму» Сергія Аксьонова та інші документи, що підтверджують його співпрацю з окупаційною владою. Прокуратура АРК відкрила кримінальне провадження за фактом вчинення Михальчевським кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. 8 січня суд обрав Михальчевському запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. 25 червня 2019 року Конституційний суд дозволив пом'якшувати запобіжні заходи особам, які утримуються під вартою за підозрою або обвинуваченні в тероризмі.
Українські безпілотники перетворили Крим, окупований країною-агресором Росією, на зону бойових дій. Зберігати там видимість нормального життя з кожним днем стає дедалі важче. Про це пише The Economist, розповідаючи, як анексований півострів стає для РФ...
Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...