Згідно з даними довідника Military Balance 2020 року, ЗРК перебуває на озброєнні армій Болгарії, Угорщини, Польщі, Словаччини та Чехії.

Міністерство оборони Чехії має намір закупити ізраїльські зенітні ракетні комплекси (ЗРК) Spyder для заміни радянських ЗРК 2К12 "Куб", що перебувають на озброєнні армії країни. Про це в п'ятницю повідомив глава чеського оборонного відомства Любомир Метнар на своїй офіційній сторінці в «Твіттері», передають Патріоти України.
«Необхідно замінити ЗРК 2К12 "Куб", термін служби якого становить більше 40 років. Сьогодні я поінформував уряд про намір вести переговори з Ізраїлем з постачання сучасної і перевіреної системи [протиповітряної оборони] Spyder», - повідомив Метнар. «ЗРК - один з ключових проектів модернізації збройних сил», - додав він.
Пізніше в інтерв'ю агентству ЧТК глава Міноборони підкреслив, що новий ракетний комплекс здатний діяти спільно з винищувачами, створюючи єдину систему захисту повітряного простору. За даними агентства, приблизна вартість операції складе близько 10 млрд крон (близько 435 млн доларів). Договір планується підписати на початку майбутнього року.
Комплекс 2К12 «Куб» був прийнятий на озброєння в кінці 1960-х років. Згідно з даними довідника Military Balance 2020 року, ЗРК перебуває на озброєнні армій Болгарії, Угорщини, Польщі, Словаччини та Чехії.
З точки зору повітряних ударів Київ став прифронтовим містом, до якого РФ може діставати ракетами з комплексів ППО С-400. Про це в етері Radio NV заявив політичний аналітик та військовослужбовець ЗСУОлександр Мусієнко, передають Патріоти України.
. "...
Падіння російської крилатої ракети Х-101 в Польщі викликало неочікувану реакцію польського суспільства. Частина користувачів Інтернету, розігріта місяцями антиукраїнської істерії, почала поширювати теорію, буцімто ракету в бік Польщі запустили українці...