Деякі західні безпілотники стикаються з труднощами під час спроб прориву через щільні російські системи радіоелектронної боротьби (РЕБ). Про це виданню Newsweek розповів командир батальйону ударних безпілотних авіаційних комплексів (УБпАК) "Ахіллес" 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка Рустам Нургудін.
Батальйон «Ахіллес» у середньому витрачає близько 3000 FPV-дронів на місяць, віддаючи перевагу простішим моделям, оскільки складніша західна техніка часто виявляється непридатною для такого типу роботи через умови на полі бою.
"Найкращі зразки зброї, як-от артилерійські снаряди Excalibur з GPS-наведенням, не працюють взагалі. Найкращі безпілотники не літають", — підкреслив Рустам Нургудін на брифінгу для оборонних компаній і журналістів у Лондоні.
Олександр Камишін, колишній міністр стратегічних галузей промисловості України, який наразі очолює оборонну промисловість країни, також зауважив, що фінансування є серйозною проблемою. Він пояснив, що можливості України у сфері безпілотників значно перевершують наявне фінансування, що йде на підтримку понад 250 компаній, які займаються їх виробництвом.
"Серед країн НАТО та їхніх військових ніхто не розуміє, що відбувається", — сказав Нургудін. Він додав, що все ще існує нерозуміння того, який вигляд має сучасна війна, багато в чому заснована на бойових діях в Афганістані та Іраку.
Всі сторони війни РФ в Україні повинні "зберігати спокій та проявляти стриманість" та працювати над умовами припинення вогню. Про це заявив речник Міністерства закордонних справ Китаю Лінь Цзяня, повідомляє The Guardian, передають Патріоти України. За ...
Внаслідок удару крилатими ракетами Storm Shadow/SCALP по командному пункту в Мар'їно у Курській області РФ ліквідовано 18 російських окупантів та 33 поранено. Серед них є також північнокорейські найманці. Крім того, ймовірно, в число "двохсотих" або "т...