Деякі західні безпілотники стикаються з труднощами під час спроб прориву через щільні російські системи радіоелектронної боротьби (РЕБ). Про це виданню Newsweek розповів командир батальйону ударних безпілотних авіаційних комплексів (УБпАК) "Ахіллес" 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка Рустам Нургудін.
Батальйон «Ахіллес» у середньому витрачає близько 3000 FPV-дронів на місяць, віддаючи перевагу простішим моделям, оскільки складніша західна техніка часто виявляється непридатною для такого типу роботи через умови на полі бою.
"Найкращі зразки зброї, як-от артилерійські снаряди Excalibur з GPS-наведенням, не працюють взагалі. Найкращі безпілотники не літають", — підкреслив Рустам Нургудін на брифінгу для оборонних компаній і журналістів у Лондоні.
Олександр Камишін, колишній міністр стратегічних галузей промисловості України, який наразі очолює оборонну промисловість країни, також зауважив, що фінансування є серйозною проблемою. Він пояснив, що можливості України у сфері безпілотників значно перевершують наявне фінансування, що йде на підтримку понад 250 компаній, які займаються їх виробництвом.
"Серед країн НАТО та їхніх військових ніхто не розуміє, що відбувається", — сказав Нургудін. Він додав, що все ще існує нерозуміння того, який вигляд має сучасна війна, багато в чому заснована на бойових діях в Афганістані та Іраку.
Українських чоловіків, які тікають від мобілізації через невизнане Придністров’я, по той бік кордону чекають допити, приниження та фільтрація від підконтрольної ФСБ служби. Про це йдеться в матеріалі "Слідство.Інфо", передають Патріоти України. Організ...
Інститут вивчення війни (ISW) вважає, що війська країни-агресора Росії не зможуть захопити всю Донецьку область до кінця 2025 року, а можливий захід окупантів на територію Дніпропетровської області поглибить наявні проблеми в армії РФ Про це йдеться у ...