"Найкращий і наймужніший воїн": "Пташка" з "Азовсталі" розповіла про загиблого нареченого-воїна та чи готова зараз заміж (фото)

Парамедикиня Катерина Поліщук, відома під позивним "Пташка", з "Азовсталі" детально розповіла про свого загиблого нареченого. Обранця героїні звали Ярослав. Він загинув, успішно рятуючи побратима, передають Патріоти України.

Наразі Катерина Поліщук не готова вийти заміж. За її словами, наречений охороняє кохану з неба. Про це вона повідомила в Instagram-stories.

Розповісти про загиблого обранця парамедикиню попросили підписники. "Найкращий і наймужніший воїн з усіх, кого я зустрічала. Мій побратим, напарник і коханий чоловік. Звати його Ярослав. Йому 23 лютого виповнилось 26. На війні з 2014 року. Приклад мужності, хоробрості та самовідданості", – розповіла "Пташка".

Катерина Поліщук зізналася, що Ярослав став для неї прикладом, який не полишав героїню під час оборони "Азовсталі" та полону. Боєць загинув, пожертвувавши своїм життям для порятунку побратима.

Відповідаючи на запитання, чи готова "Пташка" вийти заміж, вона також згадала свого нареченого. "Я б залюбки, проте не можу. По-перше, в мене вже є наречений, який оберігає мене з небес. По-друге, дуже багато ще роботи. Поки сім'ї я поруч із собою не бачу", – поділилася героїня.

"Крижаний Шовковий шлях": Як Китай виривається вперед у боротьбі за Арктику. - FT

п’ятниця, 14 серпень 2026, 7:54

Минулого місяця температура поверхні Світового океану досягла найвищих показників за всю історію спостережень. Це тривожний сигнал у контексті зміни клімату, яка сприяє виникненню морських теплових хвиль в Атлантичному, Тихому океанах та Середземному м...

На концерті Кобзона тримається аншлаг і висока утилізація автотранспорту росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 14 серпня

п’ятниця, 14 серпень 2026, 6:57

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 14.08.26 орієнтовно склали: