Бойовики терористичного угруповання «ДНР» заявляють, що можуть стратити трьох підданих Великої Британії та Марокко, які воювали у складі українського іноземного легіону та потрапили в полон до окупантів. Про це повідомляє російська служба Інтерфакс, передають Патріоти України.
Так званий «представник прокуратури ДНР» заявив, що до полонених іноземців «з урахуванням воєнного часу може бути застосована найвища міра покарання - смертна кара».
Російські ЗМІ стверджують, що в полоні бойовиків знаходяться Шон Пінер та Ендрю Хілл із Великобританії та Садун Брагім із Марокко. Терористи стверджують, що вони потрапили у полон навесні 2022 року.
Колишнього начальника штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України Дмитра Козюру засудили до довічного позбавлення волі за державну зраду та співпрацю з російськими спецслужбами. Про це повідомив генеральний прокурор Руслан Кравченко, пер...
Росія поступово втрачає свої позиції, а її економіка вже відчуває наслідки міжнародного тиску. Водночас союзники України наголошують на необхідності посилення санкцій і продовження підтримки Києва, аби остаточно послабити російський режим, передають Па...