Найманцям Путіна саме час тікати: ​Ердоган оголосив про відправку потужного експедиційного корпусу до Лівії

Кільком тисячам найманців з Росії та деяких ісламських країн, разом з обмеженими силами ставленика Москви генерала Халіфа Хафтара навряд вдасться протистояти міці турецької армії

Туреччина приступила до відправки своїх військових до Лівії, щоб підтримати міжнародно визнаний уряд. Про це, повідомляє Reuters, у четвер оголосив президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган, зазначають Патріоти України.

Як підкреслив Ердоган, Туреччина має намір використовувати всі інструменти, включаючи дипломатичні, для стабілізації ситуації на своєму південному кордоні.
Про відправку військ Ердоган заявив за два дні до зустрічі в Берліні, на якій представники Росії, Алжиру, Великобританії, Єгипту, ОАЕ, Китаю, США, Туреччини та Франції збираються обговорити ситуацію в Лівії.
У Лівії останні кілька років - двовладдя. Армія генерала Халіфа Хафтара контролює схід країни, уряд національної згоди на чолі з Фаїз Сараджев - захід, в тому числі столицю Тріполі. З весни 2019 армія Хафтара безуспішно намагається захопити Тріполі. Тепер у ставленика Москви таких шансів не буде.

Росія спіймана на друку фальшивих грошей. Сторони нарощують військову допомогу своїм лівійським союзникам.

понеділок, 1 червень 2020, 0:40

Війна в Лівії та огляд подій на Близькому сході. Лівія: Лівійська армія досягла прогресу в районах старого міста та аеропорту на півдні Триполі. Нові відео боїв, зняті з БПЛА також стали доступні в мережі. Після виходу хафтарівських найманців на Вагнер...

Хіти тижня. "​Судя по всему, Россия с позором проиграла первую русско-турецкую войну современности", - Вадим Лукашевич

понеділок, 1 червень 2020, 0:35

"Судя по всему, Россия с позором проиграла первую русско-турецкую войну современности", - пише у своєму блозі Вадим Лукашевич, передають Патріоти України, і продовжує: