
Російські ракети вдарили по ДніпроГЕС 8 разів, на станції працюють аварійні служби та ДСНС. Про це повідомив керівник Департаменту протидії злочинам в умовах збройного конфлікту Юрій Бєлоусов в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.
"Сьогодні Запоріжжя було під наймасованішою атакою і лише по самій ГЕС влучили 8 разів", - заявив він. За повідомленнями "Укргідроенерго", на гідроелектростанції працюють аварійні служби та ДСНС. Пожежу локалізовано. Машинна зала станції задимлена і немає можливості допустити на місце події фахівців для проведення експертизи пошкоджень гідроспоруди та електричного обладнання.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали:
На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...