Найщиріші друзі вишукують фінансові резерви: У Литві штрафи за недотримання санкцій проти РФ передаватимуть на потреби України

Литва вирішила спрямувати штрафи, отримані за порушення міжнародних та національних санкцій, до Фонду співробітництва. Звідти кошти поступатимуть на відновлення України, пише LRT За відповідні зміни до законодавства проголосували 99 членів Сейму, ніхто не був проти й не утримався.

У згаданий фонд переказуватимуть кошти, отримані від штрафів та конфіскованого майна. Допомогу використовуватимуть лише на проєкти з відновлення України.Ця зміна у законодавстві чинна упродовж десятиліття - до січня 2034 року.

"Таким чином, мета Литви полягає в тому, щоб разом зробити внесок у відновлення України та продемонструвати тверду позицію щодо надання підтримки Україні перед російською агресією", - сказала заступниця міністра закордонних справ Литви Йовіта Нелюпшене.

За її словами, Литва самостійно, не чекаючи рішень Євросоюзу та світової спільноти, вживе заходів, які сприятимуть відновленню нашої держави.

Згідно з Кодексом про адміністративні правопорушення, порушення міжнародних санкцій або обмежувальних заходів, встановлених законодавством Литви, карається штрафом від 200 до шести тисяч євро.

Зрадника "вели" давно: СБУ показала фото та відео з місця ліквідації Киви

понеділок, 11 грудень 2023, 11:02

Операція з ліквідації Іллі Киви готувалася тривалий час. СБУ показала ексклюзивні кадри з місця ліквідації зрадника у Підмосков'ї, передають Патріоти України з посиланням на джерела. За даними джерел, унікальна спецоперація Служби безпеки України готу...

"Як раніше" вже не буде: Портников закликав готуватися до конфлікту на десятиліття

понеділок, 11 грудень 2023, 10:56

"Ми чіпляємося за минуле. І Україна не виняток. Ми говоримо, що хочемо повернутися до наших міжнародно визнаних кордонів. Інші країни говорять, що хочуть повернутися до міжнародного права. А на жаль, можливості повернутися назад не існує в історії", – ...