​Найслабша ланка національної оборони: Міністр оборони Резніков оцінив готовність української протиповітряної оборони "зустрічати" авіацію РФ

За словами міністра оборони України, наразі ППО не відповідає усім актуальним вимогам та викликам. Однак воно є, відповідні дивізіони начебто готові зустріти ворога

Вітчизняна система протиповітряної оборони (ППО) готова ефективно протистояти російській агресії у разі, якщо російська влада вирішить використати авіацію для повномасштабної агресії проти України. Про це в етері токшоу «Свобода слова на ICTV» заявив міністр оборони України Олексій Резніков, зазначають Патріоти України.

Очільник Міноборони зазначив, що наразі не можна казати, що вітчизняне ППО відповідає усім сучасним викликам, адже, як і російська система ППО, здебільшого складається з техніки та засобів ураження повітряних цілей ще радянського виробництва. Проте говорити про повну неготовність вітчизняного ППО не можна, а деякі сценарії військового вторгнення РФ до України із застосуванням авіації повністю виключені.

«Дійсно, ідеального прикриття немає, але ми над цим працюємо. Але сказати що ми абсолютно незахищені – неможливо. Плюс, на сьогоднішній день є певні легкі комплеки, які озволяють збивати і повітряні цілі теж. Тому, наприклад, висадка (російського – «Главком») десанту, чогось такого – неможлива», – зазначив міністр оборони.

Олексій Резніков додав, що ракетний удар РФ або масові бомбардування української території здається йому нереалістичним, адже росіяни мріють, що в Україні їх «зустрічатимуть із квітами», а бомбардування української території виключатиме таку можливість.

Раніше Міністр оборони України оцінив готовність РФ до повномасштабного військового вторгнення.

Рашисти мріють про "казкову" перемогу?: Для окупантів шиють нову форму - "семицвіт"

четвер, 9 лютий 2023, 12:14

Для російських окупантів, які беруть участь у війні проти України, шиють нову літню форму. Перша партія "семицвіту" скоро буде готова, кажуть в ОКБ "Гардарика", яка цим займається за оборонним замовленням, інформують Патріоти України. Як пише РБК, літн...

Україна має зброю для ударів по РФ! Вже готують бомбосховища.

четвер, 9 лютий 2023, 12:04

Д. Снєгирьов,ГІ "Права Справа", ЗСУ,РФ,наступ окупантів,Бахмут, Вугледар,оперативне оточення,знищення окупантів. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!