Найважча ситуація - на сході: Міноборони Британії показало актуальну карту бойових дій в Україні

Станом на п'ятницю, 27 травня, головна лінія фронту україно-російської війни проходить в основному на Сході і частково на півдні України. Про це можна зрозуміти з карти, яку представники Міноборони Великобританії опублікували в сервісі мікроблогів Twitter, передають Патріоти України.

У своєму повідомленні британські офіцери відзначили, що незаконне повномасштабне вторгнення Росії в Україну триває. Згідно з оновленою картою бойових дій, протягом доби ситуація на лінії зіткнення практично не змінилася.

ЗСУ продовжують просувати ворога до кордону в Харківській області. Активні бої йдуть біля Миколаєва та Херсона. Як видно з карти, найважча ситуація з боями утворилася в Луганській і Донецькій областях ‒ зокрема, в Краматорському районі.

"Да кого защищать, нах*й? Мы никого не защищаем!": Окупант зізнався, що хоче втекти з війни в Україні (аудіо)

середа, 29 червень 2022, 7:30

Російський окупант, який більше не хоче воювати в Україні, вказав дружині на брехню кремлівських пропагандистів. Він відкрито заявив, що війська РФ безпричинно вторглися на територію сусідньої незалежної держави, яка не збиралася ні на кого нападати. П...

Все дуже серйозно: Армія Білорусі активно готується до вторгнення в Україну, - військовий експерт

середа, 29 червень 2022, 7:22

Військовий експерт, координатор групи "Інформаційний спротив" Костянтин Машовець проаналізував загрози, що походять від збройних сил Білорусі, передають Патріоти України. "Воювати Мінську доведеться не тому, що так хочеться йому самому, а тому, що цьог...