Допомогли "кармі" власноруч? Росіяни розповіли, як згорів їхній ракетний інститут

Причиною пожежі у військовому науково-дослідному інституті в центрі Твері слідство називає коротке замикання. Підвели електроприлад та загальмована реакція, передають Патріоти України.

Що стало причиною пожежі, яка вбила 22 людини, розкрило джерело ТАСС 30 квітня. "Коротнув електронагрівальний прилад, у цей момент у приміщенні нікого не було. Другий момент, через який полум'я поширилося на всю будівлю, це пізній виклик пожежників", - розповіло джерело.

21 квітня, у день пожежі, на робочих місцях у інституті були 175 людей. 54 довелося рятувати, майже сто змогли вибратися самі. Після розбору завалів було виявлено останки 22 співробітників інституту.

У Білорусі продовжили військові навчання: ЗМІ дізналися деталі та оцінили ризик для України

п’ятниця, 1 липень 2022, 16:48

У Білорусі продовжили військові навчання щонайменше до 9 липня. Водночас, попри підвищення тривалості навчань на полігонах, білоруська армія, як і раніше, не готова до наступальних операцій. Про це свідчить графік проведення навчань на білоруських полі...

На Миколаївщині українські військові знищили один із найдорожчих безпілотників РФ

п’ятниця, 1 липень 2022, 16:29

У Миколаївській області українські військові знищили один із найдорожчих російських безпілотників "Форпост". Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ у соціальній мережі Facebook. Сталося це в той момент, коли дрон намагався знайти чергову ціль в Миколаї...