Найважливіший за 30 років день "Країни сонця, що сходить": Зеленський бере участь в інтронізації нового імператора Японії (трансляція)

Президент Володимир Зеленський і Перша Леді Олена Зеленська в Японії беруть участь в інтронізації японського імператора Нарухіто. Про це повідомляють на офіційній сторінці Офісу президента в Facebook, зазначають Патріоти України.

Відзначають, що в Токіо (Японія) з'їхалося понад 2000 гостей з більш ніж 180 країн. З новим імператором в Японії почалася нова ера "рейву", що можна перекласти як "хороша гармонія".

Нарухіто зійде на 6,5-метровий трон. У тронному залі біля хризантемового трону зібралися члени імператорської родини, під стінами палацу товпляться піддані.

Новий імператор Японії Нарухіто вже повідомив богині Сонця про своє сходження на престол. На виконання стародавніх ритуалів він увійшов в святилище верховного синтоїстського божества. Перед ним пронесли меч, який богиня Сонця подарувала першому імператору, позаду - імператорську яшму магатама.

Остання інтронізація японського імператора відбулася 30 років тому, перед нею - більше 90 років тому. Володимир Зеленський став першим українським президентом, запрошеним на церемонію.

"Шахрай", друг США, недруг Путіна та прихильник сильної Європи: Вже влітку Християнсько-демократичним союзом може очолити Анти-Меркель

субота, 29 лютий 2020, 7:57

Анти-Меркель:. Вже цього літа політична кар’єра Ангели Меркель може добігти кінця. Так, вона ще залишатиметься на посаді канцлера, проте керівництво її рідною партією, Християнсько-демократичним союзом, може перейти до політика, який обіцяє суттєву кор...

Хіти тижня. День капітуляції перед Німеччиною, або Не наше свято: Чому Україна не відзначає 23 лютого

субота, 29 лютий 2020, 5:00

23 лютого в Україні довгий час святкували День захисника Вітчизни, але з 2014 року держава відмовилася від цього свята. Так, в української армії з'явився своє свято – День захисника України, який відзначають 14 жовтня. Однак 23 лютого досі залишається ...